gimimo dienos skaičius 26

Gimę tą dieną temperamentingi, lengvai pasiduoda savo emocijoms ir staigioms nuotaikų permainoms. Sugeba gerai organizuoti, moka bendrauti su žmonėmis. Neretai idealistiški, romantiški, visada pasiruošę padėti kitiems, todėl nepajunta, kaip juos pradeda eksploatuoti „draugai”. Turi mokslininko talentą. Į verslo reikalus žiūri originaliai; drąsūs ir pilni kūrybinių jėgų. Sugeba toli numatyti ir visada žino, ko nori. Sėkmingai gali diegti į gyvenimą stambius projektus, organizuoti naujas gamyklas. Praktiški ir ambicingi.

Jų gyvenimo uždavinys – palaikyti pusiausvyrą tarp materialiųjų ir dvasinių vertybių tokių kaip savitarpio supratimas, užuojauta ir meilė. Visi tą dieną gimę talentingi ir turi karminių skolų iš praeitų gyvenimų. Todėl jiems svarbu sėkmingai vykdyti aukštybių numatytą savo tobulėji­mo programą. Labai kilniaširdžiai. Savo galių ir gyvenimiškos energijos semiasi iš dvasingumo. Jie visada pasiryžę padėti kitiems. Daug vietos jų širdyse užima vaikai, kurie su jais mielai draugauja ir jaučiasi saugūs.

Tos dienos žmonės turi ir daug neigiamybių. Kartais jie nepasitiki savimi ir laukia pagalbos iš šalies. Todėl nenuostabu, kad reikalauja padidinto dėmesio sau. Kartais pasidaro vaidingi, susierzinę ir tokiais momentais gali piktai pratrūkti, išlieti susikaupusias emocijas, net svaidydami daiktus, plėšydami knygas ar popierius.

Paprastai pratrūksta ant žmonių, su kuriais jaučia karminį ryšį. Tarp kitko, po tokios audros jie labai greitai atgauna normalią būseną ir atsiprašo. Taigi jiems reikia valdyti savo emocijas. Asmeniniame gyvenime jie nelinkę savo jausmų demonstruoti viešai. Sutuoktinius renkasi savarankiškus ir materialiai nepriklausomus. Geriausiai tinka šios profesijos: diplomato, taikos derybininko, gydyto­jo, socialinio darbuotojo, verslininko, finansininko, parapsichologo, rašytojo.

Kokie jie yra? Lengvai pasiduoda emocijoms ir nuotaikų permainoms, bet moka bendrauti su žmonėmis ir visada žino, ko nori. Praktiški, moka įkalbinėti, turi po­linkį dominuoti ir save parodyti. Nepateisina nei savų, nei svetimų silpnybių. Gabūs vaidybai, teatrui. Neigiami bruožai. Taip nori būti svarbus, kad nepajunta, kaip jį pradeda eksploatuoti “draugai”. Arba jaučiasi nesaugus ir pats laukia pagalbos. Susierzinęs ima svaidyti daiktus, plėšyti nuotrau­kas. Arba ilgai ruošiasi keršto aktui, kurį kada nors įvykdo.

Meilė. Išoriškai šaltas, bet iš tikrųjų labai seksualus. Mergina džiaugiasi, kai jai dovanojamos gėlės, įvairios smulkmenos. Ren­kasi materialiai nepriklausomus partnerius. Beveik nesvarbi part­nerio išvaizda, turi jausti vidinę trauką.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes