gimimo dienos skaičius 7

Tai mąslūs, rimti žmonės, norintys pažinti visą pasaulį. Jie ne materialistai, tačiau pinigų prasimano. Stengiasi įsigilinti į visa ko esmę ir tą esmę analizuoti. Turi išvystytą intuiciją, intelektą ir daugybę gabumų. Labai jautrūs. Gyvenimo kredo – gyventi, kaip liepia širdis. Kai kurie iš jų-filosofai, linkę dvasiškai tobulėti, kartais pasineria į svajones. Labai punktualūs, madingai rengiasi, todėl iš savo pavaldinių reikalauja tvarkingumo.

Mėgsta medituoti, vaikštinėti po mišką, studijuoja okultinius mokslus. Domisi baletu, tenisu, plaukimu. Jeigu jų psichikoje vyrauja negatyvios savybės, jie patys ieško dings­čių nerimui kelti, jaučia diskomfortą. Jų galvoje visą laiką vyksta scena­rijus: „O kas, jeigu…” Negatyvios mintys iššaukia nemalonumą po nema­lonumo. Nepastovūs, nuolat nerimstantys, todėl ir jų santuoka netvirta. Linkę keisti partnerius. Jie labai pažeidžiami, jiems reikia partnerio, kuris juos suprastų.

Profesijas jie renkasi labai skrupulingai. Gali tapti gerais rinkos analitikais, inžinieriais, chirurgais, akušeriais, finansininkais, organizuoti įvairius renginius. Yra žmonių vertinami ir kaip homeopatai, žiniuoniai, astrologai, numerologai, – t.y. pasirenka tokią profesiją, kur būtina intuici­ja ir pagalba kitiems.

Kokie jie yra? Jautrūs, linkę save analizuoti, ieškoti atsi­skyrimo, vienatvės, dvasinio tobulumo. Labai punktualūs, madingai ir stilingai rengiasi. Svajotojai, mėgstantys vaikšti­nėti miške ir prie jūros. Domisi baletu, poezija, noriai žaidžia tenisą, plaukioja. Turi išvystytą intuiciją, tad gali būti geri medikai, puikūs psichologai. Neigiami bruožai.

Nepajėgia atsikratyti nerimo, amžinai susirūpi­nęs, įsiknisęs i save ir nieko daugiau nepastebintis. Slepiasi nuo rea­lios veiklos ir tikro pasaulio, linkęs j depresiją. Meilė. Labiau myli vaizduotėje negu iš tikrųjų. Greitai pavargsta nuo kito žmogaus artumo ir trokšta asmeninės erdvės (atskiro kamba­rio, lovos). Mylimajam tai gali būti nesuprantama, tad partnerystės retai būna tvirtos…

 

 

 

 

 

 

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes