gimimo dienos skaičius 5

 Tai nenuilstantys ir žingeidūs pasaulio studijuotojai. Jie veiklūs, mėgsta keliauti, moka dirbti ir uždirbti, labai energingi, guvaus proto, ieškantys kelių, kaip praturtėti. Labai komunikabilūs – mielai ben­drautų su viso pasaulio žmonėmis, puikiai jaučiasi bet kokioje kompani­joje. Kalbėdami gestikuliuoja ir reiškia jausmus veido mimika.

Gali sėkmingai bendrauti su žmonėmis, visai nemokančiais jų kalbos. Turi telepatijos dovaną, be vargo pagauna kitų žmonių mintis. Supratingi. Kai kurie tos dienos žmonės vadovaujasi moksliniu mąstymu ir nepasitiki niekuo, kol nepačiupinėja ar neįsitikina faktų tikrumu, o kai kurie remiasi savo intuicija. Nuo jų sklinda magnetinės bangos, todėl aplinkinius jie tiesiog žavi.

Mėgsta daug kalbėti, girtis-gali pasakoti savo nuotykius ištisas valandas, tačiau dirba labai kruopščiai. Jiems patinka turėti pinigų, todėl pajutę, kad partneris tam negabus, dažnai nutraukia santuoką ir ieško naujų partnerių, panašių į save. Viena iš blogybių yra ta, kad nebaigę vieno darbo jie griebiasi kito, puola į naujus įspūdžius.

Penketukai turi nuostabią savybę greitai atsigauti po nesėkmių, netek­čių ar katastrofų, nes jų gyvenimas pilnas rizikos. Jų profesijoms būdingas bendravimas su daugybe žmonių. Jie geri prekeiviai, pardavėjai, restoranų darbuotojai, žurnalistai, detektyvai, meni­ninkai.

Kokie jie yra? Magnetiška, smalsi asmenybė. Labai energingi, mėgstantys bendrauti ir puikiai pri­tampantys bet kokioje kompanijoje. Išraiškin­gai gestikuliuoja, tad sėkmingai susikalba net su tais, kurie šneka svetima kalba. Gajūs, greit atsigauna, jei patiria smūgius, gal todėl ir mėgsta ekstremalų sportą. Neigiami bruožai. Neribota meilė pini­gams ir noras pasipelnyti iš kitų, paversti juos skolininkais. Gali turėti daug paslėpto egoiz­mo ir tuštybės, patyliukais niekinti kitus.

Daž­nai keičia draugus, darbus. Gali tapti žiaurus, nepakantus. Meilė. Gerbėjų netrūksta, bet vargas tam, kas įsimyli šį asmenį. Tiek mergina, tiek vaiki­nas trokšta gyventi sočiai bei linksmai. Ir ge­riausia – iš partnerio kišenės. O jei šis tampa nenaudingas, palieka ilgai negalvojęs. Vyrukas gali tyčiotis iš savo išlaikytinės partnerės.

 

 

 

 

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes