gimimo dienos skaičius 27

Tai individualistai, labiausiai vertinantys laisvę. Ekstrava­gantiški, jautrūs, valingi, jaučia atsakomybę už savo veiksmus, išsiskiria guviu protu, šmaikštumu bei lakia vaizduote. Juos traukia visa, kas paslaptinga, dvasinga bei meniška. Lyderiai, talentingi vadybininkai, suge­bantys organizuoti ir įkvėpti kitus. Ypač gabūs politikos sferoje, religijoje, mene ir teisėtvarkoje. Tai kūrybiškos asmenybės, puikiai suprantančios kitus žmones. 27-osios (27=2+7=9) dienos vibracijos nulemia grožio pojūtį. Tie žmonės žino, kad gyvenimas nuostabus. Nepaisydami nemalo­numų, jie visada lieka optimistai ir su viltimi žiūri į ateitį.

Kartais per didelis jautrumas jiems sukelia staigius nuotaikos pasikei­timus ir prislegia. Todėl jie ne visada būna itin rūpestingi, gali būti ir visai bejausmiai. Kartais, neįvertinę savo pranašumo, jie ima netgi galvoti, kad yra niekam tikę. Tokiais atvejais turi kuo greičiau nusiraminti ir stengtis atgauti pasitikėjimą savo jėgomis. Šie žmonės – priešingos lyties medžiotojai. Nėra labai seksualūs, tačiau jiems patrauklus pats suviliojimo procesas.

Savo gyvenimo draugo ieško ilgai ir kruopščiai. Tos dienos moterims patinka fiziškai stiprūs vyrai. Gali dirbti vadovaujamą darbą. Geri prekybininkai ir diplomatai. Kai kurie pasirenka dvasinio mokytojo, kelią, psichologo, filosofo, istoriko specialybes. Kadangi domisi ezoteriniais mokslais, magija ir kitos rūšies mistika, gali tapti žiniuoniais, netradiciniais gydytojais. Geri dailininkai, įvairių sričių inžinieriai.

Kokie jie yra? Labai vertina laisvę, įdomiai, artistiškai reiškia jausmus, kartais įvykius perdėtai dramatizuoja. Renkasi žinomų žmonių draugiją. Traukia viskas, kas panašu į “X-failus”, taip pat neabejingi menui. Žavisi joga, magija, netradicine medicina. Neigiami bruožai. Nestabili psichika. Gali tapti per daug rū­pestingas arba atvirkščiai – visai bejausmis. Linkęs atsiriboti nuo žmonių, nebendrauti, gyventi asketiškai. Į tai stumia vidinis susier­zinimas, nepakantumas kitiems ir netgi sau.

Meilė. Partnerio ieško ilgai ir kruopščiai. Reikia giminiškos sie­los ir tokio žmogaus, kuris dalytųsi pareigomis, atsakomybe, ban­ko sąskaita, kartu leistų atostogas, keliautų. Jam patinka suvilioji­mo procesas. Jei tai mergina, ji paklūsta stipriam, agresyvokam vyrui.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes