Kada palanku kirpti plaukus

Mūsų dažnai klausia, kada palanku kirpti plaukus pagal mėnulio kalendorių? Žmonės nori sužinoti, kada kirpti plaukus, kad greičiau augtų ar būtų stipresni. Iš tiesų, plaukų kirpimas pagal menulio fazes mums yra žinomas nuo seno, todėl šiame straipsnyje padėsime pasirinkti dienas, kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio kalendorių.

Informacija apie plaukų kirpimui palankias dienas 2024 metais.

Kada palanku kirpti plaukus 2023

Plaukų kirpimas pagal menulio fazes

plaukų kirpimas per pilnatįNors rodos, kad Mėnulis ir plaukai neturi nieko bendra, jų ryšys, iš tiesų, gan stiprus. Nuo Mėnulio fazės priklauso, kuri diena kirpti plaukus bus tinkama, o kuri ne.

Plaukai – viena svarbiausių ir išraiškingiausių mūsų įvaizdžio dalių. Ilgi ir stiprūs plaukai ne tik puošia, bet ir jaunina, išryškina mūsų bruožus. Patraukliausiai atrodančios asmenybės pasižymi ilgais, išpuoselėtais plaukais.

Kad tinkamai pasirūpintume savo plaukais, svarbu nepamiršti juos kirpti atsižvelgiant į Mėnulio fazę. Mėnulio įtaka mums ne tik dvasinė, fizinė, bet ir reikšminga astrologiniu aspektu.

Manoma, kad tinkamiausias laikas kirpti plaukus yra Mėnulio pilnaties laikotarpiu. Tada plaukai greičiau auga, tampa stipresni, storesni ir gyvybingesni, ima žvilgėti.

 

Mėnulis daro įtaką augalams ir vandenynams. Atitinkamai jis veikia ir plaukus, kurie sudaryti iš deguonies ir vandenilio – pagrindinių vandenį sudarančių cheminių elementų. Mėnulio trauka, veikdama Žemę, skatina ir plaukų augimą. Remiantis astronomija, rekomenduojama plaukus kirpti kiekvienos pilnaties laikotarpiu, kai Mėnulis pradeda paskutinį viso savo ciklo etapą, t. y., 4–5 dienos iki pilnaties.      

Plaukų pakirpimas/iškarpymas

Ne paslaptis, kad kirptis kas mėnesį nesinori vien dėl to, kad trumpėja plaukų ilgis. Tačiau pakirpus plaukų galiukus, ypatingai išsišakojusius, paskatintume plaukų augimą, padidintume jų apimtį ir užtikrintume sveiką plaukų priežiūrą. Kad plaukai būtų gyvybingesni, paprasčiausiai galite nukirpti išsausėjusius plaukų galiukus. Trumpinant plaukus tereikia pakirpti aštuntadalį plaukų galų, nes plaukai kas mėnesį paauga apie 1,3 cm, o per metus jie užauga kiek daugiau nei 15 cm. Taigi, net jei plaukų galiukus trumpinsite 3–4 kartus per metus, jūsų plaukai vis tiek augs į ilgį ir, be abejo, bus daug sveikesni, nei buvo. Nukirpus negyvus galiukus, sustiprėja plaukų šaknys, o plauko folikulai geriau apsaugomi nuo taršos ir nešvarumų. Astronomiškai palankus metas – nuo senų laikų žmonės tikėjo, kad Mėnulio įtaka žmogui yra milžiniška. Tinkamiausias laikas plaukų patrumpinimui, karpymui, kirpimui ar skutimui yra pilnatis. Plaukai auga storesni, tankesni ir labiau blizga.      

Šalin plaukų problemas

Pastaruoju metu itin daug pinigų investuojama plaukų persodinimo procedūroms, tiesinimo/garbanojimo priemonėms ir cheminiams produktams, tačiau vis tiek vienas iš penkių gyventojų skundžiasi slenkančiais, išsausėjusiais ir gyvybingumą praradusiais plaukais. Taip yra todėl, kad mes nepripažįstame fakto, jog plaukų kirpimui tinkamai pasirinktas laikas yra būtina sąlyga, kad plaukai augų sveiki ir gražūs. Šiuo laikotarpiu svarbu pasirinkti ir tinkamas plaukų kondicionavimo priemones bei šampūną, nes tai metas, kai kūnas lengvai pasisavina naudingąsias medžiagas, ir yra labai tinkamas norint sustiprinti šaknis. Pilnėjantis ir dylantis Mėnulis. Pilnėjančio Mėnulio laikotarpiu, kai jo šviesa kasnakt tampa vis ryškesnė ir danguje matyti tik pusė Mėnulio, plaukai auga greičiau ir stipresni. Tai puikus metas plaukus formuoti ir patrumpinti. Toks Mėnulio laikotarpis dar vadinamas pirmuoju Mėnulio ketvirčiu, o geriausias dienos metas kirpti plaukus yra nuo 10 iki 16 val.

 

Pilnatis

Kerpant plaukus dieną prieš pilnatį ar bet kurią šios Mėnulio fazės dieną, jie augs tankesni, žvilgesni ir stipresni. Geriausia tai daryti nuo 10 iki 16 val. Dylantis Mėnulis (delčia) yra tada, kai jo šviesa blanksta, o Mėnulis blėsta, kol tampa nematomas. Šis periodas plaukų kirpimui nepalankus. Jaunaties laikotarpiu kerpami plaukai gali susilpnėti, pradėti slinkti. Jei atsitiko taip, kad kirpote plaukus būtent šiuo laikotarpiu, nepamirškite naudoti natūralių plaukų priežiūros priemonių ir kas dvi savaites naudoti plaukų kaukę. Dylantis Mėnulis dar kitaip žinomas kaip paskutinysis Mėnulio ketvirtis. Dienos, kuriomis nepatartina kirpti plaukus, plaukų galiukus ar juos formuoti: Pirmoji jauno Mėnulio diena Antroji Mėnulio ciklo diena Septinta Mėnulio ciklo diena Dvylikta Mėnulio ciklo diena Šešiolikta Mėnulio ciklo diena Aštuoniolikta Mėnulio ciklo diena Dvidešimt pirma Mėnulio ciklo diena Dvidešimt penkta Mėnulio ciklo diena Dvidešimt aštunta Mėnulio ciklo diena Dvidešimt devinta Mėnulio ciklo diena Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad plaukų kirpti negalima Saulės ar Mėnulio užtemimo dienomis.

 

Kada kirpti plaukus pagal Mėnulio kalendorių

Stebėkite mėnulio kalendorių, sulaukite kada ateina palankios dienos kirpti plaukus. Plaukų kirpimas pagal mėnulį bus efektyvus, jei atsižvelgsite į šiuos patarimus. Čia galite pasitikrinti koks šiandien mėnulis

Mėnulis šiandien

Mėnulis Avino ženkle – palankus metas kirpti plaukus, nes plaukai tampa atsparesni.

Mėnulis Jaučio ženkle – geras laikas kirpti plaukus. Mažesnė lūžinėjančių galiukų ir plaukų slinkimo rizika.

Mėnulis Ožiaragio ženkle – Mėnuliui esant Ožiaragio ženkle jo poveikis toks pat, kaip ir jam esant Jaučio ženkle.

Mėnulis Mergelės ženkle – kai Mėnulis Mergelės ženkle, ne tik sumažėja plaukų slinkimo galimybė, bet tai ir puikus metas cheminių preparatų naudojimui ir plaukų formavimui.

Mėnulis Dvynių ženkle – jei mėgstate garbanas ir netvarkingą šukuoseną, šis Mėnulis tinkamas apsikirpti. Tai dar ir metas, skatinantis plaukų augimą. Vis dėl to, plaukų struktūra ir būklė išliks nepakitusi.

Mėnulis Svarstyklių ženkle – efektas toks pat, kaip ir Dvynių ženkle.

Mėnulis Vandenio ženkle – palankus metas formuoti plaukus ir išbandyti naują įvaizdį, tačiau tai ne pats tinkamiausias laikas plaukus kirpti. Plaukų būklė neturėtų suprastėti, tačiau nuo kirpimo patartina geriau susilaikyti.

Mėnulis Vėžio ženkle – šiuo laikotarpiu kerpami plaukai gali susilpninti plaukų augimą. Galima kirpti išsausėjusius plaukus, tačiau kardinaliai keisti šukuosenos nereikėtų. Šiuo metu nereikėtų naudoti ir šampūno ar kondicionieriaus.

Mėnulis Žuvų ženkle – poveikis toks pat, kaip ir jam esant Vėžio ženkle. Taigi – venkite kirpimo.

Mėnulis Liūto ženkle – ypatingai tinkamas metas išmėginti naują stilių ir naują šukuoseną. Kerpant plaukus šiuo periodu, plaukai augs storesni, glotnūs ir šilko švelnumo. Taip pat teigiamai veikia plaukų apimtį.

Mėnulis Šaulio ženkle – kai Mėnulis Šaulyje, plaukų kirpimo procedūros nepatartinos. Ilgų ir ypač nepaklusnių plaukų dažymas ar kitoks formavimas ilgai nesilaikys.

Mėnulis Skorpiono ženkle – plaukų būklei šis periodas didesnės įtakos nedaro, nors plaukai gali tapti storesni ir būti ne tokie lankstūs. Yra ir tvirtinančių, kad plaukų kirpimas gali ir atgaivinti, ir išardyti santykius su partneriu.

Jei savo kasdienėje rūpinimosi plaukais praktikoje prisiminsime ir taikysime plaukų priežiūros pagal Mėnulio kalendorių principus, galėsime džiaugtis plaukais, kokių visuomet troškome.

Taigi pirmyn, į savo grožio saloną registruokitės tinkamu metu, atsižvelgiant į Mėnulio fazę. Garantuoju, kad džiaugsitės rezultatais. Kad ir kur beeisite, dabar pats laikas pasirodyti ir pasipuikuoti nuostabiais plaukais.

Paspauskite ant lentelės
Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!
Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.