gimimo dienos skaičius 18

Žmonės, gimę tą dieną, yra impulsyvaus temperamento, kuris dažnai sukelia įvairius konfliktus. Jie puikūs stebėtojai, pasižymi skvarbiu ir analitiniu protu. Nepriklausomi, reiklūs, dažniausiai vieniši. Tai iš prigimimo lyderiai ir vadybininkai, sugebantys organizuoti ir įkvėpti kitus. Ne vienas jų užbaigia kelis aukštuosius mokslus, ypač susietus su menu. Tarp jų daug žymių artistų. Profesijos išsirinkti jie neskuba, išstudijuoja ir patikrina daugybę dalykų, kol išsirenka sritį, kurioje specializuojasi visą gyvenimą.

Dvasios gilumoje juos labai jaudina žmonijos likimas, jie visada trokšta, kad visi gyventų geriau. Mokėdami susikoncentruoti ir būdami ypač darbštūs, jie atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų. Gyvenime prie savęs pritraukia gabius bei pir­maujančius specialistus ir todėl patys tobulėja ir stengiasi tapti geriausi. Labai liberalių pažiūrų. 18-ąją dieną gimusiųjų neigiami bruožai: kartais jie per daug užsi­spyrę ir taip įtikėję savo teisumu, kad nesugeba nė per plauką nukrypti nuo savo įsitikinimų; kartais tampa per daug agresyvūs, manipuliuoja kitais žmonėmis arba elgiasi taip, lyg būtų visatos centras.

Kai kurie šią dieną gimę būna egocentriški, savo asmeniui skiria daug dėmesio ir būna labai patenkinti, kai kas juos giria. Nepaprastai seksualūs, tačiau drovūs, užtat dažnai patiria skaudžių išgyvenimų. Kartais šeimos nesukuria visą gyvenimą. Tą dieną gimę gali dirbti mokomąjį auklėjamąjį darbą, tapti teolo­gais, politikais, teisėjais, diplomatais, socialinės rūpybos darbuotojais, gerais dailininkais arba muzikantais, netradicinės medicinos gydytojais, kompiuterinių technologijų specialistais, finansininkais.

Kokie jie yra? Impulsyvūs, ugningo temperamento žmonės, tikri lyderiai. Kartais aplinkinius nustebina aristokra­tišku santūrumu ir elegancija. Siekia saviraiškos. Iš sporto patinka kovų menai, kultūrizmas. Neigiami bruožai. Nesugeba pakeisti įsitikini­mų, net jei faktai bado akis, ir mato, kad klysta. Veržiasi į dėmesio centrą. Būna agresyvus, ciniš­kas, niekina kitus, afišuoja savo arba tėvų turtą, padėtį. Mano, kad įstatymai sukurti kitiems.

Meilė. Nepaprastai seksualus, bet drovus. Trokšta turtingų ir patikimų meilužių. Gyvenimo draugo gali ieškoti labai ilgai. Nevengia grupinio sekso ir kitų visuomenėje kritikuojamų ar smer­kiamų pasitenkinimo būdų.

 

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes