Vėžio zodiako ženklas

Elementas: Vanduo
Spalva: Balta
Diena: Pirmadienis, Ketvirtadienis
Planeta*: Mėnulis
Geriausi partneriai: Ožiaragis, Jautis (išsamiau)
Sėkmingi skaičiai: 2, 3, 15, 20
Zodiako datos: Birželio 21 – Liepos 22 d. (žr. Zodiako ženklų eiliškumas)

Visų zodiako ženklų apibūdinimus rasite čia.

 

Apie Vėžio zodiako ženklą

Stiprybės: Atkaklus; Ištikimas; Emocingas; Simpatingas; Turi gerą vaizduotę; Geba įtikinti;

Silpnybės: Permaininga nuotaika; Pesimizmas; Pernelyg jaudinasi;

Mėgsta: Menus; Namų aplinką; Padėti artimiesiems; Pasikviesti į svečius;

Nemėgsta: Menkai pažįstamų žmonių; Gilintis į praeitį; Kritikos šeimoje;

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždesVėžio zodiako ženklas priklauso Vandens sticijai, kartu su juo šiai stichijai priklauso Skorpiono bei Žuvies zodiako ženklai. Vėžys šiame pasaulyje gali jaustis šiek tiek atskirtas ir nepritampantis prie aplinkinių. Tačiau taip yra tik dėl to, kad jie teikia prioritetą emocijoms ir širdies balsui, kurie ne retai verčia eiti prieš srovę ir mąstyti priešingai, negu yra įprasta šiuolaikinėje visuomenėje.

Tai tikrai nėra blogai, kadangi Vėžio ženklo žmogaus širdis yra tinkamas kelrodis, leidžiantis kurti tvirtus šeimos santykius ir puoselėti giminės vertybes.

Žmogų kurio ženklas yra Vėžys valdo Mėnulis, todėl jis labiau už kitus žmones yra įtakojamas mėnulio ciklo ir labiau jaučia mėnulio fazių pasikeitimus. Tai suteikia šiek tiek sumaišties jų iš prigimties ramiam ir pozityviam būdui ir kartais šie žmonės pajaučia, jog ne viskas gyvenime yra jų pačių kontrolėje.

Būdami labai atviri jie yra šiek tiek naivūs ir pažeidžiami. Dėl šios priežasties kartais net gali būti išnaudojami piktavalių žmonių. Tačiau laikui bėgant Vėžys išmoksta vertinti žmones pagal savo vertybių skalę ir artimiausiame rate pasilikti tik tuos žmones, kurie turi labiausiai suderinamą pasaulėžiūrą.

Džiugu yra tai, kad šie žmonės yra visuomet pasiruošę padėti tiems, kuriems reikia pagalbos. Jie geba suprasti kitų problemas ir užjausti, jie tikrai nestokoja empatijos. Jie retai veliasi į ginčus ir stengiasi racionaliais būdais išvengti konfrontacijos.

Svarbiausias dalykas Vežio ženklo žmogaus gyvenime yra šeima, todėl glaudūs ir tvirti santykiai šeimoje yra jų pagrindinis prioritetas.

Vėžys meilėje

Vėžio ženklo žmonės renkasi išreikšti save per švelnumą ir rūpestį ir tai yra nuostabu, tačiau eiti per gyvenima atvira širdimi ir nesitikėti nudegti yra labai naivu. Džiugu yra tai, jog šie žmonės yra pakankamai stiprūs, kad net ir nudegę jie tęstu savo paieškas tol, kol sutiks tinkamą žmogų.

Paprastai Vėžio porininku gali būti ne mažiau jausmingas ir atviras žmogus. Jie tikrai negalėtų išlaiktyi ilgalaikių santykių su paviršutinišku ir lengvabūdžiu žmogumi. Vėžys kaip mat suprastų, kad tokiu žmogum pasitikėti nėra verta.

Kartais Vėžiams šiek tiek trūksta iniciatyvos, ir jie verčiau laukia, negu patys inicijuoja fizinį kontaktą, todėl jų intymus gyvenimas vystosi gana lėtai. Šioje vietoje jie yra pasirengę išlaukti to tinkamo žmogaus, su kuriuo gali jaustis saugiai ir ramiai. Tuomet jie yra pasirengę atsiverti tikram intymumui ir partnerių suartėjimui.

Kalbant apie Vėžio zodiaką reikia suprasti, kad šie žmonės labai atsidavę ir yra pasirengę daug paaukoti, net ir atsisakyti jiems asmeniškai svarbių dalykų dėl šeimos tikslų ir to, kaip jie įsivaizduoja savo kuriamos šeimos paveikslą. Tai savybė, kurią netinkamas partneris gali savanaudiškai ar net kenkėjiškai išnaudoti. Todėl Vėžiams labai svarbu tinkamai atsirinkti žmones, kurie sugebėtų siekti bendrų tikslų ir sąžiningai pasidalinti jiems tenkančias atsakomybes.

Susikūrę tinkamą namų bei šeimos aplinką Vėžiai jaučiasi saugūs, iš esmės aplink tai ir sukasi visas Vėžio ženklo žmonių pasaulis. Jie gerbia ir vertina santuokos institutą ir yra labai ištikimi. Jie myli šeimą ir yra pasirengę išlaikyti giminės tradicijas, puoselėja tai kas svarbu kurti tvirtiems šeimos ryšiams ir atsisako modernaus, laisvamaniško požiūrio į šeimą.

Draugai

Vėžio zodiako žmonės iš tiesų visai noriai įsitraukia į naujus socialinius ryšius tačiau yra gana apdairūs ir ilgalaikę draugystę palaiko tik su panašios pasaulėžiūros žmonėmis. Ne retai lemiamu faktorium tampa ir jų artimų žmonių rato pritarimas, ir tai, kaip jų šeima vertina vieną ar kitą žmogų.

Tačiau bet kuriuo atveju, Vėžio bendravimas su draugais ir aplinkiniais yra kupinas pagarbos ir dėmesio. Bendraudami su Vėžio zodiako žmogum dauguma stebisi, kokie atviri ir paprasti yra šie žmonės. Su jais gera leisti laiką, tačiau dauguma Vėžių teikia prioritetą bendravimui namų aplinkoje, neprikausomai nuo to, ar kalbėsime apie šeimą, ar draugų kompaniją. Tiesa, dalis draugų taip ir nesupranta kaip masto Vėžio ženklo žmonės, kadangi kai kuriose situacijose jie yra labiau linkę pasitikėti nuojauta ir jausmais, o ne logika ir faktais.

Šeima

Vėžio zodiako ženklas yra ko ne labiausiai reprezentuojantis šeimos vertybes, todėl ir jo mintys dažniausiai sukasi apie šeimą. Savo prigimtimi Vėžiai yra labai sentimentalūs, jie tausoja šeimos relikvijas, kaupia ir brangina prisiminimus. Jie dažnai kalba šeimai svarbiomis temomis ir sugeba užauginti tokius vaikus, kurie išlaiko tvirtą ryšį su savo tėvais. Net ir atskirai gyvenantys vaikai žino, kas dedasi šeimoje, o tėvai domisi visais vaikų rūpesčiais. Toks tvirtas, abipusis ryšys džiugina Vėžius ir tai žinoma yra jų gyvenimo siekiamybė.

Dvyniai darbe

Kuomet kalbame apie darbus, Vėžys yra visuomet pasiruošęs pasiraitori rankoves ir nieko nelaukiant imtis darbų. Įdomu yra tai, jog Vėžiai geriau su darbais susitvarko dirbdami individualiai negu didelėje komandoje. Tačiau nepaisant to, yra ištikimi ir patikimi darbuotojai. Jie puikiai geba susikoncentruoti ties užduotimi ir mielai atlieka ne tik protinius, bet ir fizinius darbus. Dažnai Vėžiai renkasi būti politikais, slaugytojais, juos traukia profesijos kuriose jie gali rūpintis kitų žmonių interesais. Be to, jie yra gana kūrybingi ir gali dirbti architektais, dizaineriais.

Vėžio ženklo atstovams pinigai yra labai svarbūs, ir iš tiesų tai jiems yra pagrindinė paskata dirbti. Tačiau pinigai jiems nėra tikslas, tai priemonė leidžianti užtikrinti šeimos saugumą ir ateitį. Todėl jie neskuba išleisti uždirbtų pinigų, o kruopščiai planuoja jų panaudojimą. Šie žmonės yra nuoseklūs ir radę tinkamą fondą gali daugybę metų investuoti tikėdamiesi sukaupti reikiamą kapitalą vaikų mokslams ar kitiems šeimos poreikiams tenkinti.

Šeimoje dažnai būtent Vėžio ženklo žmogui būna patikėta tvarkyti finansus, kadangi jie puikiai sugeba derinti skirtingus šeimos interesus. Kiti zodiako ženklai dažnai elgiasi impulsyviai ir gali išleisti pinigus neapgalvotai, tačiau su Vėžiais tokios rizikos beveik nėra.

 

Kaip suvilioti Vėžio ženklo vyrą

Vyras, kurio zodiako ženklas yra Vėžys elgiasi gana konservatyviai. Dabartinėje visuomenėje toks elgiasys lemia tai, kad jis gali praleisti daug progų. Todėl ne retai susidomėjimą Vėžio ženklo vyru parodo pati moteris, tuomet jis, suprasdamas abipusį interesą jaučiasi labiau užtikrintai.

Vėžys ima rodyti dėmesį labai subtiliai, reikia suprasti, jog šio ženklo vyrai yra jautrūs ir drovūs. Tačiau vos tik sutikę tinkamą moterį ima galvoti, ar ji būtų tinkama žmona bei vaikų mama.

Vėžio ženklo vyras yra labai emocingas, tikriausiai jų emocijos matomos labiau, negu kitų zodiakų vyrų. Tačiau tai nėra blogai, ir jie visuomet pasiruošę pasirūpinti kitais. Mainais jie tikisi panašaus elgiasio iš savo antros pusės – Vėžys mano, jog geruose santykiuose vyras turi sulaukti komplimentų iš savo moters. Tai padeda jiems suprasti, jog viską iš tiesų daro gerai. Ir nors kartais Vėžys gali būti šiek tiek pesimistiškas, jų nuotaika gali būti permaininga, tačiau širdyje Vėžio zodiako vyras nori pasirūpinti savo šeima labiau už viską pasaulyje.

 

Kaip suvilioti Vėžio ženklo moterį

Iš tiesų Vėžio ženklo žmogaus asmenybė gali būti gana sudėtinga, tačiau taip atrodo tik iš pradžių, kadangi jie dažnai nepasiduoda aplinkinių įtakai ir tvirtai laikosi savo įsitikinimų, kurie kitiems gali atrodyti pernelyg konservatyvūs. Reikia suprasti, kad Vėžio ženklo moteris iš tiesų yra emocinga ir gana pažeidžiama. Ji neskuba leistis į meilės nuotykius ir prieš imdamasi ryžtingų veiksmų gerai viską apgalvoja. Šios moters pasitikėjimas yra tai, ką reikia užsitarnauti.

Vėžio ženklo moterys mėgsta vyrus kurie žino ko nori, paprastai ji sugeba atskirti, ar ją užkalbinęs vyras tiki tikra meile. Tuo tarpu ji, nori jausti pagarbą bei būti sužavėta. Ji nori pasijusti tikra dama. Kai kuriems vyrams tai gali būti neįveikiama užduotis, tačiau dauguma vyrų iš karto mato, kad tai moteris, kurios nedomina trumpalaikiai romanai.

Įdomu yra tai, kad būdama labai atsargi, ji yra ne mažiau aistringa. Santykiai su šia moterim gali būti labai įdomūs ir tikrai ne monotoniški, kuomet kalbame apie fizinį artumą poroje. Tačiau tam prireikia laiko, ir tinkamo partnerio. Dažniausiai tai būna partneris, kuris nuo pirmos pažinties akimirkos sužavi ją begaline pagarba ir atvirumu. Reikia nepamiršti, kad tai moteris, kuri neatleistų neištikimybės ir nusivylusi vyru gali būti neprognozuojama.

 
Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.