Šaulio zodiako ženklas

Elementas: Ugnis
Spalva: Mėlyna
Diena: Ketvirtadienis
Planeta: Jupiteris
Geriausi partneriai: Dvyniai, Avinas (išsamiau)
Sėkmingi skaičiai: 3, 7, 9, 12, 21
Zodiako datos: Lapkričio 22 – Gruodžio 21 d. (žr. Zodiako ženklų eiliškumas)

Visų zodiako ženklų apibūdinimus rasite čia.

Apie Šaulio zodiako ženklą

Stiprybės: Dosnus; Idealistiškas; Puikus humoro jausmas;

Silpnybės: Gali žadėti tai ko nepajėgs įgyvendinti; Labai nekantrus; Sako viską tiesiai į akis;

Mėgsta: Laisvę; Keliones; Filosofiją; Būti gamtoje;

Nemėgsta: Įkyrių žmonių; Visokiausių apribojimų; Gilinimosi į detales; Neapgalvotų teiginių;

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždesŠaulys tikriausiai turi didžiausią potraukį keliauti iš visų zodiako ženklų, todėl tingiu jo tikrai nepavadinsi. Atrodo šio ženklo žmonės nuolat kupini energijos, o smalsumas ir pažinimo troškimas juos veda žengti pirmyn.

Viduje šie žmonės labai atviri ir tolerantiški, dažniau bando suprasti sutiktų žmonių filosofiją, negu pasiūlyti savo nuomonę vienu ar kitu klausimu. Pažinimo džiaugsmas juos verčia klajoti po pasaulį ieškant gyvenimo prasmės.

Akivaizdu, kad šio zodaiko žmonės labai ekstravertiški, optimistiški ir entuziastingi. Jie nebijo pokyčių ir visuomet yra pasirengę atversti švarų lapą. Jų mąstysena jiems leidžia nesunkiai paversti mintis konkrečiais darbais ir savo tikslų siekimui jie geba pasitelkti įvairias priemones.

Kaip ir kiti Ugnies stichijos ženklai, Šauliai yra glaudžiai susije su fiziniu pasauliu ir šio pasaulio potyriai jam yra vienas svarbiausių prioritetų. Be to, Šaulio ženklą valdo planeta Jupiteris – tai didžiausia planeta zodiake. Jų entuziazmas atrodo neturi ribų, ir žmonės gimę su Šaulio ženklu turi puikų humoro jausmą ir nenumaldomą smalsumą.

Tai žmonės vertinantys laisvę, kadangi tik būdami laisvi ir nepriklausomi jie gali keliauti, pažinti įvairias kultūras ir skirtingas filosofijas.

Šie žmonės yra labai atviri ir dėl to kartais elgiasi netaktiškai. Būdami nekantrūs ir labai energingi jie kartais kalba “be jokio filtro” ir tai gali įžeisti arba įskaudinti kitus. Norėdami išlikti tolerantiški jie privalo išmokti tinkamai save išreikšti ir būti sveikos visuomenės dalimi.

Šaulys meilėje

Sutikę Šaulio ženklo žmogų tikrai pastebėsite kokie jie žaismingi ir šmaikštūs. Humoras iš tiesų yra svarbi jų gyvenimo dalis, todėl geriausiai jiems tinka panašios energijos bei pasaulėžiūros partneriai.

Šie žmonės gali šiek tiek painioti meilę su kūnišku geiduliu. Dėl šios priežasties atrimi fiziniai santykiais pas Šaulius būna permainingi ir jie nesibodi pakeisti jų manymų netinkamą partnerį kitu.

Tik pažinę tikrą meilę jie nustoja elgtis lengvabūdiškai ir paviršutiniškai bei ima rodyti tikrą ištikimybę ir prisirišimą. Jie nori protingo, išraiškingo ir jautraus partnerio su kuriuo galėtų įgyvendinti savo netikėčiausius sumanymus ir aplankyti tolimiausius kraštus.

Draugai

Draugai leidžia Šauliui išlikti dėmesio centre ir parodyti savo puikų humoro jausmą. Jie mėgsta daug keliauti ir pažinti, todėl visuomet turi įvairiausių nuotykių bei istorijų kuriomis mielai dalinasi su savo draugais. Be to, jie stengiasi palaikyti ryšius su įvairiausiais gyvenimo kelyje sutiktais žmonėmis iš šalių kurias aplankė, todėl jų draugų ratas neapsiriboja tais, kuriuos mato kiekvieną dieną.

Šeima

Šaulys yra atsidavęs šeimai ir gali padaryti bet ką dėl savo artimųjų. Ju charizmatiškas charakteris nušviečia įvairiausias sueigas ir šeimos šventes. Jiems svarbu artimi žmonės, todėl kad ir kur gyvenimas juos nuvestų, stengiasi nuolat rasti laiko bent trumpam sugrįžti pas savo šeimą.

Šaulys darbe

Šaulys turi puikią vaizduotę ir mėgsta suteikti jai laisvę. Ką nors sugalvoję jie mintyse tobulina ir gražina savo idėję iki kol būna patenkinti, o tuomet imasi visų reikiamų priemonių jai įgyvendinti. Jų netrikdo pastabos ar netikėti klausimai ir atrodo jie nuolat žino ką atsakyti. Dėl šios priežasties Šaulio ženklo žmonės yra puikūs pardavėjai. Šauliai mėgsta užduočių įvairovę ir dinamišką atmosferą. Jie būna puikūs kelionių gidai, diplomatai, gali realizuoti save laivuose ir lėktuvuose, įvairiose kelionėse.

Patys kūrybiškiausi Šauliai tampa menininkais, fotografais taip apjungdami proto galią, poreikį kūrybai bei kelionių troškimą. Kai kurie sako, jog tai pats laimingiausias ženklas visame zodiake. Be to, jiems menkai rūpi pinigai. Ir nors jie mėgsta tiek uždirbti tiek ir juos leisti, tačiau atiduoda savo likimą į visatos rankas ir retai jaudinasi dėl to, kas ir kada jiems mokės algą.

Kaip suvilioti Šaulio ženklo vyrą

Šaulio ženklo vyrai mėgsta pramogauti, o viena geriausių pramogų jiems yra kelionės. Šie vyrai tiki, kad tik keliaudami jie gali pažinti visatos prasmę. Jiems įdomu atrasti įvairias tolimų kraštų filosofijas ir susipažinti su religijų įvairove. Skirtingos filosofijos jiems leidžia geriau suprasti žmonių mąstysenos principus, tačiau jie retai imasi aiškintis, kuri religinė tiesa yra didesnė. Jie nebijo nuotykių ir neplanuotų gyvenimo posūkių, kadangi gerai supranta, kiek mažai mes patys galime įtakoti savo gyvenimus.

Jų begalinis atvirumas jiems nuolat pasitarnauja, o pridėjus šiek tiek drąsos ir optimizmo, šie vyrai atrodo yra nesustabdomi. Panašu, kad geriausias būdas patraukti Šaulio vyro dėmesį yra prisijungti prie jo ir kartu leistis į pažinimo kelionę. Tačiau svarbu atminti, jog šie vyrai yra gana neatsargūs bei labai nekantrūs. Kartais jie elgiasi netaktiškai, yra paviršutiniški ir rodo pernelyg didelį pasitikėjima savimi ten, kur to daryti nederėtų.

Laisvės pojūtis yra nuolatinė Šaulio vyro būsena, todėl jo pasaulyje nėra vietos įkyrioms bei kontroliuoti bandančioms moterims. Suvilioti Šaulio ženklo vyrą gali tik jo standartus pilnai atitinkanti moteris, todėl jeigu bent vienas iš čia išvardintų punktų kelia nerimą – bandyti tikrai nėra verta.

Nepaisant to, Šis vyras mąsto iš ties logiškai ir yra aktyvus klausytojas, todėl moterys mėgaujasi jo kompanija. Jo kiekviena diena kupina nuotykių todėl jis visuomet turi ką papasakoti.

 

Kaip suvilioti Šaulio ženklo moterį

Šaulio zodiako ženklas moterims suteikia savybių dėl kurių ji gali būti laikoma šiek tiek lengvabūdiška. Tačiau jos asmeniniu supratimu, būti nepriklausoma tikrai nėra nuodėmė. Be to, ji labai draugiška, smalsi ir mėgsta būti dėmesio centre. Jos asmenybė iš tiesų yra spalvinga ir jaudinančiai žavi.

Moteris turinti Šaulio zodiaką su vyrais kartais elgiasi paviršutiniškai ir atsidurti jos lovoje dar nereiškia atsidurti jos širdyje. Ji tikrai nesikankins būdama su vyru kuris turi erzinančių savybių ir lengvai tokį partnerį pames. Arba dar blogiau – susiras kitą vyrą anksčiau, negu išsiskirs su pastaruoju.

Tačiau atradusi tinkamą partnerį, ir būdama laiminga ji gali iš tiesų būti ištikima. Gyvenimas šiai moteriai – tai vienas didelis nuotykis, todėl suderinamas partneris būtų toks, kuris turėtų kiek įmanoma daugiau panašių savybių ir be abejo mėgtų keliauti.

 
Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.