gimimo dienos skaičius 29

Šią dieną gimę – karšto temperamento ir permainingi žmonės, domisi daugybe dalykų vienu metu. Jie skiriasi iŠ kitų reta intuicija, taip pat idealizmu ir jausmingumu-pranašumais, kuriuos panau­doja savo artimųjų labui. Jie individualistai, nesitaikstantys prie daugu­mos, trokštantys gyventi pagal savo taisykles ir principus. Kovingi, ambicingi, pasižymi gerais organizaciniais bei administraci­niais sugebėjimais. Su tokiais žmonėmis gyventi sunku, nes jie visą laiką nori kitiems primesti savo valią.

Labai kūrybingi, mąsto vaizdais. Infor­macijos ir idėjų kartais gauna tiesiog iš kosmoso. Jei pasišvenčia dvasinei sferai, tai aplinkinis pasaulis jiems visai neberūpi. Potraukis į dvasinę ir filosofinę sferą daro juos aktyvius, o savybė subtiliai jausti – gerus ir meilius. Jei siekdami realizuoti originalias, novatoriškas idėjas nesulaukia reikiamo dėmesio, pajunta gilų nusivylimą. Skaičiaus 29 (29=2+9=11=1+1=2) vibracijos apdovanojo šiuos žmo­nes tokia stipria energija, kad šalia jų sustiprėja ir kiti, todėl atsiranda abipusis ryšys.

Dėl patrauklios išvaizdos tie žmonės nuolat trokšta girdėti iš savo partnerio pagyrimo ir nuostabos žodžius, mėgsta romantiką. Jie pakanka­mai seksualūs, tačiau drovisi išreikšti savo norus, todėl partneris turėtų imtis iniciatyvos. Karjerą gali pasiekti daugybėje gyvenimo sričių. Geri taikdariai, aku­punktūros specialistai, numerologai. Gali tapti stambių objektų savininkais. Galimas kitas profesinis kelias: rašytojo, artisto, dailininko, muzikanto.

Kokie jie yra? Romantiški individualistai, turintys ypatingą charizmą. Jiems sunku prisitaikyti prie moralės normų, paprasčiau gyventi pagal savo taisykles. Visą laiką jas bando primesti ir kitiems. Jų gyvenimą valdo įkvėpimas. “Sunormalėja” nebent sulaukę 30-ties… Neigiami bruožai. Ypatingas jautrumas, svyra­vimai į kraštutinumus – euforijos ir stresinio nusi­vylimo būsenas. Niūriuoju periodu niekuo nepasiti­ki, tampa per daug reiklus sau ir aplinkiniams.

Meilė. Iš partnerio laukia ypatingo dėmesio, pa­gyrų, komplimentų. Yra gana seksualus, bet drovi­si, nerodo iniciatyvos. Nori kartu su išrinktuoju “daryti” pinigus, nes be jų nesijaučia saugiai. Tar­si vaikas reikalauja apsaugos, rūpesčio.

Akmenys pagal zodiako ženklą

Gimimo akmenys

Akmenys pagal zodiako ženklą

sapnininkas pagal mėnulį

Sapnų reikšmės

Sapnų aiškinimas pagal mėnulio kalendorių.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!

Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes
Horoskopų zodiakų suderinamumas poroje pagal žvaigždes