Sapnininkas pagal mėnulio kalendorių

Sapnininkas pagal abėcėlę (paspauskite ieškomą raidę)
Mėnulio kalendorius: Sapmininkas
Paieškos laukelyje įveskite vieną esminį žodį kurio paaiškinimas jus domina.

Šis sapnininkas yra skirtas geriau pažinti savo sapnus ir padėti juos suprasti. Sapnų reikšmės yra sugrupuotos pagal raktinį žodį, esminį įvykį ar veiksmą kurį matėte ar išgyvenote savo sapne.

Sapnų aiškinimas egzistuoja nuo neatmenamų laikų, o tiksliau nuo laikų siekiančių 3 - 4 tūkstantmečius prieš Jėzų Kristų. Šis teiginys pagrindžiamas molio lentelėmis kuriose išliko su sapnais susiję žmonių užrašai. Tačiau bėgant metams mokslas negali pasigirti išaiškinęs sapnų prigimtį ar bent jau padaręs itin reikšmingų atradimų sapnų srityje.

Tuo tarpu mes ir toliau sapnuojame, o sapnai mus ir toliau stebina savo pranašiškumu. Kai kurie žmonės tiki, kad miegančio žmogaus siela atsiskiria ir iškeliauja į kitus pasaulius. Dėl to sapnai leidžia mums ne tik vėl išgyventi patirtus įvykius, bet ir praskleisti paslapties šydą ir pamatyti savo ateitį.

Įdomu tai, kad visus mūsų sapnuojamus sapnus galima suskirstyti į kelias grupes:

1. Kompensaciniai. Tai tie sapnai, kuriuose mes tikrai nugalime savo priešus, tampame pasaulio valdovais, gyvename rūmuose ir turime tai, apie ką nedrįstame net svajoti. Tokių sapnų vaidmuo subalansuoti žmogaus psichinę pusiausvyrą, leisti jam "išsikrauti". Tokiu būdu nervinė sistema pailsi. Galimas ir atvirkščias variantas. Tie periodai, kada gyvenimas yra ypatingai linksmas, mielas, pilnavertis, kai esate laisvas nuo kažkokių neigiamų emocijų, sapnai turi negatyvų atspalvį - žmogus dažnai sapnuose mato save pažemintą ir sugniuždytą.

2. Kūrybiniai. Tokius sapnus sapnuoja tapytojai, artistai, poetai ir kiti asmenys, susiję su kūryba. Juose ieškoma naujų minčių, personažų šios mintys nepalieka žmonių net sapnuose. Tokie sapnai išlaisvina sąmonę ir dažnai būna vaisingi. Pavyzdžiui, Čarlis Dikensas sapne pamatė daug savo būsimo romano personažų.

3. Faktiniai. Šie sapnai yra daugiausiai prisiminimai, dažni pergyvenimai, kurie jau buvo. Jie susiję su supančio pasaulio objektais, kurie žmogaus pasąmonėje pasikartoja per miegus. Tai gali būti laikrodžio tiksėjimas, triukšmas už lango, atsidarančių durų girgždesys. Šie sapnai neturi jokios simbolinės prasmės, jeigu jie nepapuola į pasikartojančiųjų grupę.

4. Pasikartojantys. Kai sapnas pradeda pasikartoti gana dažnai, reiškia, kad Jūs turite kažkokią didelę problemą. Pasąmonė karts nuo karto bando padrąsinti mus sukaupti jėgas ir priimti sprendimą. Kokia gali būti problema vienu ar kitu atveju gana sunku pasakyti. Konkretesnę reikšmę galite rasti sapnininke.

5. Sapnai su pratęsimu. Jei sapnai sapnuojami su pratęsimu, reikia juos aiškinti kaip vieną sapną. Paprastai kompleksinis tokių sapnų aiškinimas padeda suprasti ir kas kankina žmogų, ir kas yra šios problemos šaltinis, ir kaip viską išspręsti. Sapnai su pratęsimu yra labai panašūs į pasikartojančius sapnus.

6. Fiziologiniai. Tai tokie sapnai, kurie susiję su aplinka, kurioje žmogus miega. Pavyzdžiui, šalčio jausmas gali būti priežastim sapnuoti sniegą, kritimas nuo dangoraižio susijęs su kritimu iš lovos, troškulio ir bado jausmas gali būti atitinkamo sapno priežastim. Šiai grupei priklauso ir erotiniai sapnai, kurie sapnuojami paprastai esant seksualiniam aktyvumui arba priverstiniam susilaikymui.

7. Perspėjantieji. Šie sapnai susiję su pasąmone ir per sapnus iš pasąmonės bandoma perduoti informaciją sąmonei, taip perspėjant žmogų apie artėjančius įvykius. Pavyzdžiui, žmogus sapnuoja, kad jis važiuoja mašina ir jam staiga atsisako veikti stabdžiai. Visas reikalas tame, kad pasąmonėje jis jau seniai jautė, kad stabdžius reikia patikrinti, bet kasdieniniai reikalai ir rūpesčiai neleido šiai minčiai galutinai susiformuoti. Tokiu pat principu susiformuoja ir sapnai, kuriuose mes randame pamestus daiktus. Po to, kai mes nubundame, tai pasirodo tikra tiesa. Mes randame pamestą daiktą tiksliai toje vietoje, kurioje mes matėme sapne. Šiuo atveju viskas aiškinama taip: pasąmonėje mes pamatėme vietą, kurioje sakysim nukrito raktai nuo durų, bet kažkokie išoriniai trukdžiai patraukė mūsų dėmesį ir faktas ilgą laiką buvo paslėptas pasąmonėje.

8. Pranašiški. Tai pati paslaptingiausia ir pati neaiškiausia sapnų grupė. Ir tik vieną galima pasakyti apie juos nedvejodami jie egzistuoja. Prisiminkite, pranašiški sapnai sapnuojami antroje sapno pusėje, kada kūnas ir sąmonė jau pasiilsėjo. Taip pat turėkite omenyje, kad pranašiški sapnai yra ne tie, kuriuos lydi pašaliniai garsai, nepatogumai ir šiaip visokie išoriniai trukdžiai. Pranašiškiems sapnams nepriklauso ir tie, kuriuose Jūs vėl išgyvenate buvusią situaciją.

Žiedūnė

menulio.info

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.