Horoskopų suderinamumas Skorpionas ir Vandenis

Skorpiono suderinamumas su Vandeniu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Skorpionas ir Vandenis

Skorpionas ir Vandenis poroje

Jeigu žvelgsime į šiuos santykius per karmos prizmę, tuomet bus akivaizdu, jog tokie partneriai galėjo būti mirtinais priešais praeitame gyvenime. Todėl dabartinis jų ryšys gali būti savotiška bausmė abiems porininkams.

Tačiau jie tikrai nėra priešiškai nusiteikę vienas kito atžvilgiu, ir jų bendravimas gali teikti daug džiaugsmingų akimirkų. Be to, jų būdo bruožai leidžia turėti gana neblogą bendrą laisvalaikį. Vandenis priklauso oro stichijai, o tuo tarpu skorpionas atstovauja vandens elementą.

Problemų kyla tuomet, kada Skorpionas bando užsitikrinti galimybę turėti nuolatinį partnerį, o Vandenis siekia išlaikyti savo begalinę laisvę. Akivaizdu, kad tokioje poroje priešprieša yra tarsi užprogramuota, o konfliktas bręsta paremtas visiškai fundamentaliais partnerių įsitikinimais, kurių nėra pasiruošęs keisti nei vienas iš šių ženklų.

Skorpionas ir Vandenis lovoje

Šios poros santykiai gali būti tikrai karšti, tačiau kartais jiems būna sunku atrasti balansą tarp aistros, emocijų ir racionalumo.

Skorpiono apetitas lovoje yra didesnis už vidutinį, o Vandenis laisvės siekėjas savo esybe, todėl jų santykiai lovoje klostosi gana keistai. Atrodo vieną dieną jie gali būti laisvi nuo savo gėdos ir apribojimų, o kitą dieną Skorpionas imasi per didelės iniciatyvos ir Vandenis gali pasijausti suvaržytas.

Tai tarsi begalinė kova, kurios lemties nežino niekas, o pergalę pasiekti pavyksta tuomet, kada partneriai labiau atsižvelgia į vienas kito poreikius ir stengiasi elgtis taip, kad jų porininkui būtų gera ir patogu.

  • Skorpionas ir Vandenis lovoje 40% 40%

Skorpionas ir Vandenis pasitikėjimas

Atskirai žvelgiant tiek Skorpionas, tiek ir Vandenis gali atrodyti labai atviri ir patikimi žmonės, tačiau jų poroje kažkas nutinka. Vos tik Skorpionas užmezga glaudesnius santykius su Vandeniu, jis ima ieškoti būdų santykiams įvirtinti ir glaudžiam poros ryšiui išlaikyti.

Tai greitai ima nepatinkti neribotos laisvės siekiančiam Vandenio ženklo partneriui kuris gali imti demonstratyviai rodyti savo individualumą.

Toks maištingumas Skorpionui nėra priimtinas ir jis padarys viską, kad pasiektų savo, todėl santykiuose atsiranda įvairių manipuliacijų ir netikėtų akibrokštų iš abiejų pusių. Keista stebėti kaip abu, gana ramūs žmonės ima kovoti tarpusavyje ir įsitraukia į begalinį ratą kupiną konkurencijos ir siekio vienas kitą sutramdyti.

  • Skorpionas ir Vandenis pasitikėjimas 1% 1%

Skorpionas ir Vandenis bendravimas ir intelektas

Abu šie partneriai, tiek Skorpionas tiek ir Vandenis yra linkę fiksuotis ties savo nepajundinamais įsitikinimais, todėl bendravimas gali būti sklandus tik tuomet, kada partneriai išvengia šių pavojingų temų.

Įdomu yra tai, kad nei Skorpionas nei Vandenis nėra linkę kalbėtis apie tokius menkniekius kaip kasdienės smulkmenos, ar tai kaip jie praleido savo dieną. Abu šie žmonės yra įdomūs pašnekovai ir dažnai iš jų gali išgirsti netikėtų dalykų, jie gali paklausti tavo nuomonės netikėčiausiomis temomis arba pasidalinti labai įdomiomis įžvalgomis, todėl bendravimas tarp jų dažnai būna įdomus ir nenuobodus.

Tačiau sklandus bendravimas čia gana ribotas, kadangi vos tik paliečiamos tam tikros temos, abu partneriai turi labai tvirtus įsitikinus kuriuos yra pasirengę apginti visomis įmanomomis priemonėmis. Todėl santykiuose gali imti stokoti pagarbos ir partneriai suprasti, kad jų charakteriai pernelyg skirtingi sėkmingai draugystei.

  • Skorpionas ir Vandenis bendravimas ir intelektas 50% 50%

Skorpionas ir Vandenis emocijos

Keistas santykis tarp Skorpiono ir Vandenio meilėje, kadangi jeigu jau taip nutinka, tuomet Skorpioną apima savotiška meilės manija ir jis netgi visokiais būdais bando prisirišti ir savintis Vandenio ženklo partnerį kuriam laisvė yra už viską svarbiau.

Skorpionui bus sunku pasiekti jausmingą ir švelnų Vandenio partnerio vidų. Vandenis santykiuose kuria savotišką “gal taip, gal ne” įvaizdį, dėl kurio Skorpionui gali būti labai sunku susivokti santykių statuse. Skorpionai yra linkę į didesnį racionalumą negu Vandeniai, todėl jiems sunku suprasti tokį partnerio elgesį ir jiems dažnai norisi žymiai daugiau konkretumo, negu gali pasiūlyti Vandenio ženklo antra pusė.

Norėdami pasiekti emocinį balansą šiuose santykiuose abu partneriai turi nueiti nemažą kelią ir priimti tam tikrus kompromisus. Skorpionas turi priimti Vandenio neprisirišimą kaip normalų dalyką ir suprasti, kad tai partneris kuris išlaiko savo individualumą ir laisvę, tai žmogus kuris gali bet kuriuo metu apleisti jų santykius visam laikui be jokios sąžinės graužaties.

Tuo tarpu Vandenis turi suprasti Skorpiono emocinę gelmę ir tai kaip šio ženklo žmonės įsivaizduoja santykius. Jeigu Skorpionas ir gali suprasti Vandenio laisvės poreikį, tai dar nereiškia, kad Vandenis gali nuolat tikrinti šios laisvės ribas ir demonstratyviai įtvirtinti savo nuostatas. Šiuo atveju Vandeniams geriau atvirai pasikalbėti su Skorpionais dar santykių pradžioje, o vėliau susilaikyti nuo tų veiksmų, kurie galėtų įskaudinti jautresnius Skorpiono horoskopo ženklo žmones.

  • Skorpionas ir Vandenis emocijos 1% 1%

Skorpionas ir Vandenis vertybės

Abu šie zodiako ženklai vertina permainas ir naujus potyrius todėl šis bendras jų charakterių bruožas gana reikšmingas poros santykiams.

Deja, tačiau dauguma kitų aspektų šių žmonių vertybėse menkai suderinami. Štai vandenis žavisi laisvomis sielomis, atviru bendravimu ir nepriklausomybe, o tuo tarpu Skorpionui žymiai svarbiau tarpusavio įsipareigojimai, emocinis partnerių ryšys bei nemažą prioritetą Skorpiono gyvenime turi seksas.

  • Skorpionas ir Vandenis vertybės 30% 30%

Skorpionas ir Vandenis bendri užsiėmimai

Bendram poros laisvalaikiui tarp Skorpiono ir Vandenio koją gali pakišti šių partnerių ego. Tačiau iki tol, jie gali visai neblogai užsiimti visokiomis aktyviomis pramogomis. Be to, abu jie linkę rizikuoti, todėl šią porą galite sutikti ne tik šokinėjančią parašiutu ar besileidžiančią plaustais sraunia upe, bet ir puikiai laiką leidžiančią kokiame nors kazino.

  • Skorpionas ir Vandenis bendri užsiėmimai 60% 60%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!