Horoskopų suderinamumas Skorpionas ir Žuvis

Skorpiono suderinamumas su Žuvimi lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Skorpionas ir Žuvis

Skorpionas ir Žuvis poroje

Apibendrindami tai ką vienas kitam gali pasiūlyti Skorpiono ir Žuvies ženklus turintys partneriai galime išskirti gilas bei naujas emocines įžvalgas jų bendravime.

Jų santykiai iš tiesų gali priminti pasaką ir trukti labai ilgai. Būdami vandens elemento ženklais jie puikiai vienas kitą supranta ir pasitiki vienas kito emocijomis. Todėl šioje poroje gimsta tas tikrasis intymumas ir privatumas kurio kitos poros dažnai stokoja.

Tarp iššūkių laviruoti nebus lengva, kadangi Skorpiono prigimtis gali būti šiek tiek slegianti kitiems zodiako ženklams ir Žuvis turės išmokti tvarkytis su šiek tiek negatyviomis emocijomis.

Skorpionas ir Žuvis lovoje

Būdami vandens elemento ženklais, abu šie partneriai labai sureikšmina jausmus ir emocijas fizinio potraukio ir intymumo konstekste. Tačiau skorpionas gali būti šiek tiek grubus lyginant su Žuvimis, kurie paprastai būna žymiai švelnesni partneriai lovoje.

Didžiausias šių partnerių iššūkis yra jų santykis su Venera, jausmingo fizinio pasitenkinimo planeta. Žuvis dievina šią planetą ir išaukština jos reikšmę, tačiau Skorpiono požiūris priešingas ir jam Venera nėra tokia svarbi planeta. Todėl šių partnerių sėkmė lovoje priklausys būtent nuo Skorpiono santykio su Venera.

  • Skorpionas ir Žuvis lovoje 70% 70%

Skorpionas ir Žuvis pasitikėjimas

Tarpusavio pasitikėjimas šioje poroje yra gana rizikingas aspektas todėl labai svarbu įsiklausyti į vienas kito poreikius ir atsižvelgti į juos.

Skorpionas Žuyvims gali tapti šiek tiek įkyrus ir kontroliuojantis partneris. Tačiau jie abu ieško tikros meilės ir tiki jausmų galia. Šie partneriai supranta ištikimybės svarbą šeimoje ir tai santykiuose turi suteikti striprybės išlikti sąžiningu vienas kitam.

Dėl tos pačios priežasties neištikybė šiuose santykiuose yra visiškai nepriimtina ir neatleistina nuodemė. Jeigu taip atsitiktų, pora tikrai iširtų, nes bendrai ateičiai nei vienas iš partnerių nebematytų jokios prasmės.

  • Skorpionas ir Žuvis pasitikėjimas 65% 65%

Skorpionas ir Žuvis bendravimas ir intelektas

Bendravime atsiskleidžia Skorpiono ženklo partnerio grubumas bei šiek tiek perdėtas Žuvies ženklo jautrumas. Dėl šios kombinacijos sunku pasakyti kaip klostysis poros bendravimas, tačiau viena tikrai yra aišku: čia beveik neįmanoma užmegzti sveiko pokalbio, kuriame nebūtų pykčių ar nuoskaudų.

Skorpionas šia turės išmokti būti šiek tiek santūresnis ir švelnesnis, o Žuvis mažiau įžeidi. Jeigu tai pasiekti pavyks – jų bendravimas gali būti gana jaudinantis ir magiškas. Be to, emocinis požiūris juos vienija ir padeda suprasti vienas kitą, ypač tada, kai reikia priimti racionalius sprendimus.

  • Skorpionas ir Žuvis bendravimas ir intelektas 90% 90%

Skorpionas ir Žuvis emocijos

Jeigu egzistuoja dar koks nors ženklas, išskyrus Skorpioną, kuris geba suprasti Skorpionus, tai yra Žuvis. Taip yra dėl to, kad Skorpionai yra itin gilias emocijas turintys žmonės, o žuvys yra pasirengusios nerti į šias gelmes be jokios baimės ir abejonių.

Be to, būdami vandens elemento ženklais jie turi tam tikrą ryšį: Žuvies ženklas žymi vanenynus bei jūras, o Skorpiono ženklas žymi upes. Kadangi kiekviena upė įteka į jūrą ar vandenyną, jų tarpusavio santykiai ir emocinis ryšys yra tarsi genuose užprograguotas likimas.

Būdami kartu jie papildo vienas kitą ir pataiso vienas kito trūkumus. Žuvis gali išsklaidyti Skorpiono emocijų intensyvumą ir nuspalvinti jo pasaulį šviesesnėmis spalvomis. Skorpionas leidžia tai daryti tik iki tam tikros ribos, tačiau jis jaučia to svarbą ir prasmę.

Žuvis tuo tarpu atranda savo gebėjimą dirbti su Skorpiono emocijomis ir tai suteikia šiam partneriui savotišką paskirtį šiame pasaulyje. Todėl kad ir kokie sunkūs ir tamsūs jie abu galėtų būti, jie dalinsis giliu emociniu supratimu, kurio reikėtų laikytis norint pamatyti, kur jų santykiai nuves.

  • Skorpionas ir Žuvis emocijos 99% 99%

Skorpionas ir Žuvis vertybės

Šių partnerių vertybės šiek tiek skiriasi, tačiau tai netrukdo jiems derinti savo požiurių tarpusavyje ir sukuria tam tikrą balansą. Be jo, abu partneriai būtų linkę į tam tikrus ekstremumus: Skorpionas vertina gilų charakterį ir reiškia tamsesnes emocijas, tuo tarpu Žuvies ženklo partneris gali pasirodyti pernelyg dideliu jautruoliu.

Tačiau būdami kartu jie geba atitraukti vienas kitą nuo kraštutinumų per daug nepažeisdami ir nekeldami pavojaus savo partnerių giliausiems įsitikinimams.

  • Skorpionas ir Žuvis vertybės 75% 75%

Skorpionas ir Žuvis bendri užsiėmimai

Lengva kalbėti apie tai ką šie partneriai galėtų nuveikti kartu, kadangi būtent įvairiose veiklose jie tampa neatskiriami. Tiesa, Skorpionas gana greitai pavargsta ir tai netrukus tampa našta abiems partneriams. Tačiau ši pora yra gana geras Zodiako ženklų derinys ir kompromisų dėl laisvalaikio praleidimo būdų jiems ilgai ieškoti neprireikia.

  • Skorpionas ir Žuvis bendri užsiėmimai 85% 85%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!