mėnulis liūto ženkle

Svarbu! Prieš pradėdami skaityti būtinai išsiaiškinkite kuriame ženkle yra Jūsų mėnulis. Tai padaryti galite įvesdami savo gimimo datą į šiame puslapyje esančią skaičiuoklę.

Išsamiai apie žmogaus mėnulį Liūto ženkle

(Spauskite čia, jeigu norite skaityti apie kitą zodiako ženką)

Jūsų Mėnulis yra Liūto ženkle, penktajame Zodiako ženkle. Liūto metas – patsai vasaros įkarštis, liepos pabaiga ir pirmosios rugpjūčio savaitės. Prisiminkite šiltą vasaros dieną: gamtą užplūdo karštis, visi juda lėčiau; atrodo, kad visur ramu. Svarbi tik ši akimirka ir jos įspūdis.

Jūsų Mėnulis pažadina jausmą, kad vyksta kažkas ypatinga. Jums visuomet svarbi tik ši akimirka, tai, kas vyksta čia ir dabar. Jūs mokate nukreipti savo mintis nuo kasdienių rūpesčių ir vargų tarsi jie apskritai neegzistuotų. Tai amžinos vasaros dvasinė būklė, kai jautiesi turtingas ir laimingas!

Žinoma, net ir žmogus, kurio Mėnulis yra Liūto ženkle, taip jaučiasi toli gražu ne visuomet. Egzistuoja ir kitos jo horoskopui svarbios planetos, tačiau tarp jų svarbiausias – Mėnulis, sukeliantis būties pilnatvės, turtingo vidinio pasaulio ir laimės būseną. Bet su jūsų Mėnuliu susijęs ir tam tikro įpratimo ar išlepimo efektas: žmogui atrodo, kad visa ši grožybė priklauso vien tik jam (lyg būtų ją išsinuomojęs). Taigi j netikėtus rūpesčius jis reaguoja kaip vaikas.

Mat Mėnulis įkūnija priėmimo, moteriškumo principą, kuris skiriasi nuo vyriškojo Saulės principo. Pamąstykite, kas vyksta danguje, apie Saulės ir Mėnulio ryšį: Saulės spinduliai apšviečia Mėnulį, ir mes ji pamatome, spinduliai suteikia jam galimybę egzistuoti mūsų sąmonėje. O Mėnulis sugeria ir pakeičia Saulės spindulius, pats tapdamas šviesos šaltiniu. Tai panašu į apvaisinimą, nėštumą ir gimdymą: moteris pastoja, vyro sėklą paversdama nauja būtybe.

Jeigu jūs – moteris, tuomet jūsų akys – aukso spalvos ir šviečia kaip Saulė. Jūs magiškai traukiate vyrą. Turėti su jumis vaiką – tai būti didvyriu, šauniu karalaičiu. Žinoma, devyniasdešimt devynis iš šimto kartų šių minčių niekas nesuvokia, bet jos egzistuoja. Dvasių lygmenyje jūs – karalienė, moteris, per-smelkianti gyvenimą aukso spindesiu. Tai įvyksta ne tik meilės akto metu. Greta jūsų karaliumi jaučiasi kiekvienas vyras, ir jūsų abiejų tarpusavio ryšio pobūdis nėra svarbus. Minėjome, kad šio santykių dinamiškumo beveik niekas neperpranta, tačiau mūsų gyvenimą stipriausiai veikia būtent jis, o ne sąmoningi jausmai ar mintys.

Jeigu jūs – vyras, tai savo širdyje nešiojatės Liūto Mėnulį, tarsi kompasas rodantį, kokia moteris jus traukia. Ji – puošni ir turtinga, tokia kaip ir jūsų Mėnulis Liūto ženkle, vaizdžiai tariant, moteris auksinėmis įsčiomis. Jeigu su ja mylėsitės, ji jums pagimdys didvyrį, nesvarbu, ar ketinate turėti vaiką. Sielos gilumoje geidžiate tokios moters, greta kurios galėtumėte augti ir pasijustumėte kaip namie.

Minėjome, kad Saulė reiškia vyriškąjį pradą, o Mėnulis – moteriškąjį. Dabar žodžius “Saulė” ir “vyras” pakeiskite kitais dvasia, valia, noras, planas. O “Mėnulis” ar “moteris” – tai pastojimas, gavimas, materialus pagrindas, priėmimas, kūrimas, auginimas, maitinimas. Taigi suprantate, kas vyksta tarp Mėnulio ir Saulės – tai nuolatinė davimo, priėmimo, kaitos tėkmė.

Trečiasis dalykas, su kuriuo teks susitaikyti, – jūsų Mėnulio padėtį Jaučio ženkle lėmė jūsų motina ir jos protėviai. Jūsų ir motinos karmos puikiai papildo viena kita. Per Mėnulį esate susiję su savo motinos karma, per Mėnulį jūsų karma ir taps jūsiške. Visuose mituose Mėnulis – moteriškos lyties sutvėrimas. Jūsų Mėnulis – Liūto ženkle, ir tokią Mėnulio padėtį į jūsų lopšį įdėjo motina. Taip ji norėjo jums duoti kažkokią žinią, parodyti kelią, padėti gyventi su savo Mėnulio karma.

Dažnas žmogus, sužinojęs, kad jo horoskope motinai tenka tokia dominuojanti padėtis, pasijunta keistai. Tačiau tūkstančiai horoskopų patvirtino, kad Mėnulis spinduliuoja paslaptingą motinos žinią, atskleisdamas ir paties žmogaus karmą.

Pirmiausia nupieškime motinos paveikslą: kadangi jūsų Mėnulis yra Liūto ženkle, tai jūsų kelionė į šį pasaulį prasidėjo nuo mamos gyvenimo džiaugsmo, išdidumo, šilto, saugančio motiniškumo. Jūsų gimimas buvo jos gyvenimo kulminacija, per jį motina tapo tokia kokia pasąmoningai norėjo tapti visą gyvenimą: stipria, galinga liūte-motina. Buvote jai artimesnis nei kiti vaikai. Buvote jos vaikas – Liūtas, jos Saulės šviesa. Motina jautė, kad tarsi patvirtinate jos moteriškumą, taigi labiau pasitikėjo savimi. Pirmą kartą žindydama savo kūdikį pasijuto tikra moterimi… Pirmą kartą paglosčiusi jūsų galvytę, pasijuto širdinga, laiminga mama, kuri devynis mėnesius iki jums gimstant bemaž įsimylėjusi save nešiojo jus pilve, tai išdidžiai demonstruodama visam pasauliui.

Motina iš jūsų, savo vaiko, tikėjosi tokio paties juslingumo, džiaugsmingumo, optimizmo. Tų jausmų, kurie kažkada užpildė ir jos širdį. Ji buvo išdidi mama. Gražiausios jos gyvenimo akimirkos, – kai jūs spindėdavote, džiaugdavotės ar parodydavote esąs ypatingas vaikas.

Mama jums anksti pradėjo skaityti pasakas. Jūsų vaizduotę sužadindavo istorijos apie nuostabias pilis, galingas, garsias pasakų šalis. Jums labiausiai patiko istorijos apie karalius, riterius, tolimų kraštų šeichus ir turtingus pirklius. Jums regėjosi, kad gimėte turtingame, spindinčiame pasaulyje, kuriame nuolatos šviečia Saulė.

Motinai skaitant pasaką, ką nors pasakojant ar tiesiog tyliai niūnuojant, jūsų mažoje galvelėje suplasnodavo mintys ir nuskriedavo į nuostabius fantazijos kraštus, kuriuose išdidžiais žirgais jodinėjo princai, it siaubūnas vaikštinėjo vilkas, o kvapnioje vasaros pievoje šoko princesė. Jus supo įvairiaspalvė, besijuokianti, dainuojanti, švytinti, tamsi, pavojinga, blykčiojanti stebuklų šalis. Skridote ant minkštų kaip vata debesėlių, miegojote medžių žiedų jūroje. Mama jums statydavo pasakų pilis. Ji buvo jūsų vaikiškų sapnų karalienė. Be to, mama visada džiaugėsi, kad gali suteikti jums džiaugsmo.

Mama didžiavosi savo vaiku, nes jis pasitikėjo savimi labiau nei kiti vaikai. Atrodė, kad jis apskritai nieko nebijo. Jis anksti liovėsi varžytis svetimų žmonių. Jis buvo didesnis priešgina nei kiti, be to, stipresnis, drąsesnis, ne toks jautrus. Jis nežliumbdavo dėl kiekvieno menko įdrėskimo. Na, toks mažas didvyris… Jūs kankindavotės tik tada, kai mama išdrįsdavo parodyti dėmesio kitam vaikui; tuomet jums atrodydavo, kad esate atstumtas (atstumta).

Tuomet galėdavote labai supykti, tapti tiesiog nepakenčiamas – jums atrodydavo, kad esate apgautas. Ankstyvoje vaikystėje mieliau bendraudavote su suaugusiais nei su savo bendraamžiais – mat pastarieji jums atrodydavo svetimi, vaikiški. O ir iš suaugusiųjų tikėdavotės, kad jie klausysis jūsų pasakojimų. Jeigu ne – puldavote ginti savo teises, mat visada norėjote dominuoti.

Savo motiną turėtumėte prisiminti kaip savimi pasitikinčią, šiltą, lengvo laimės jausmo apimtą moterį. Gražiausios mintys iš jūsų vaikystės – prisiminimai apie šeimos šventes. Pirmasis jos mažylio gimtadienis, Kalėdos… Ji laukdavo tos akimirkos, kai jus savo mažomis rankytėmis atidarysite dovanų paketus. Jūsų akutės blizgėdavo šiltoje žvakučių šviesoje, aukso spalvomis mirgėjo Kalėdų eglutės liepsnelės. Buvote vaikas, kuriam reikėjo daug dėmesio, nepaprastas vaikas, visus pakerėdavote savo saulėtu žavesiu. O motina buvo jus tiesiog įsimylėjusi.

Galbūt atmintyje išliko kitoks motinos vaizdas. Galbūt ir jūsų prisiminimai skiriasi nuo to, apie ką pasakojome. Motinos elgsena sietina su laikotarpiu prieš pat jums gimstant, gal ir trumpu metu jau jums gimus. O tai, ką prisimenate šiandien, greičiausiai siekia tą laiką, kai turėjote apie ketverius metukus. Mėnulis rodo glaudžius jausmus, kuriuos motina jaučia gimdydama savo vaiką. Jis atskleidžia motinos žinią vaikui, neperprastus prisiminimus iš šeimos praeities, kuriuos ji nešiojo savyje ir perdavė vaikui. Taigi atmintyje iškylantis motinos vaizdas gali būti kiek netikslus.

Horoskopas žvelgia giliau. Jis rodo tiesą, – jums gimstant motina jus visa širdimi palaikė. Mėnulio padėtis jūsų gimimo horoskope atskleidžia šiuos motiną užplūdusius jausmus. Tai visų būsimosios motinos lūkesčių, svajonių ir norų, brandintų devynis nėštumo mėnesius, raiška. Šios žinios ateina iš tų laikų, kai motina baimingai klausėsi mažytės širdelės plakimo po savo širdimi. Karminės astrologijos mokslui pačios motinos Mėnulio padėtis arba jos horoskopo ženklas nėra svarbus.

Reikšmingas vien jūsų gimimo horoskopas, nes tik jis (kartu su Saulės karma) iš esmės veikia žmogaus karmą.

Galioja taisyklė, kad vaikas, kurio Mėnulis yra Liūto ženkle, paaugęs ima priešintis savo motinai. Šio nesutarimo priežastį paaiškinti nesunku.

Jeigu jūs – duktė, tai anksčiau ar vėliau turėjo atsirasti tam tikra konkurencija: “O kas šios šalies karalienė?..” O jeigu jūs sūnus, tai jūsų ir motinos meilė yra tokia stipri, kad galiausiai turėjo virsti kitokiu jausmu: juk vaikas turi vystytis, atsiskirti nuo motinos. O devyniasdešimt devyniais atvejais iš šimto sūnui, kurio Mėnulis yra Liūto ženkle, atsiskirti nuo motinos pavyksta tik tada, kai jis jai priešinasi.

Tačiau kodėl motina jums paliko Mėnulį Liūto ženkle? Mat protėviams, jūsų motinos praeičiai, o labiausiai – pačiai motinai reikėjo vaiko, kuris atsineštų Saulės švytėjimą. Matyt, praeityje įvyko kažkas, kas nuslopino tą švytėjimą. Gal giminėje būta moterų, kurios turėjo slėpti savo grožį ir spindesį, nes gal joms teko gyventi baisiais laikais, kai siautėjo karas, žmonės negalėjo išbristi iš skurdo. Tačiau sėkla, iš kurios turėjo išaugti saulėtas gyvenimo pradas, buvo ir praeityje. O dabar jūs atkeliavote į šį pasaulį, kad iš šios sėklos išaugtų ir pražystų puikus augalas.

Dirbant su tomis šeimomis, kurių vieno nario Mėnulis Liūto ženkle, dažnai paaiškėja, kad šeimoje glūdi kokia paslaptis. Kai kurie tokių šeimų nariai jaučia, kad praeityje būta garbingų, galingų protėvių. Tokiose giminėse iš lūpų į lūpas per-duodami pasakojimai apie praloštus turtus, prarastą galybę, pražūtingas meilės intrigas (tiesa, apie pastarąsias tik užsimenama). Žmonių, kurių Mėnulis yra Liūto ženkle, šeimos istorijos veda į tolimą praeitį.

Galbūt labai seniai gyveno nuostabi mergaitė, išdidi protinga moteris, įsimylėjusi vedusį vyrą iš kilmingos šeimos. Ir ši mergaitė ar moteris pastojo. Tada atsitiko baisiausias dalykas: jai teko atsisakyti savo meilės, galbūt – ir kūdikio. Beveik visuomet pasitvirtina taisyklė, kad tų žmonių, kurių Mėnulis yra Liūto ženkle, vienam protėvių teko atsisakyti vaiko. Moteriai, žinoma, teko meluoti ir slapstytis, o vaiką gal teko atiduoti savo meilužio – vaiko tėvo šeimai. Taip buvo paneigta motinystė, gyveno vaikas, nepažįstantis savo motinos. Štai todėl Mėnulis ir atsiranda Liūto ženkle, štai todėl gimsta Liūtas. Toks Mėnulis užtikrina, kad panašūs įvykiai daugiau nepasikartos.

Jūs esate šios moters palikuonis. Jūsų pašaukimas – atkurti garbę ir teisybę. Tereikia tik atvirai ir drąsiai tai pripažinti. Tyrinėkite savo šeimos istoriją. Žmogus, kurio Mėnulis Liūto ženkle, šias nuotykių, valdžios, intrigų, uždraustos meilės ir pralošto turto istorijas įvertins teisingai, pernelyg jomis nesistebėdamas – jos artimos jo širdžiai. Mat garbė ir šlovė (net jeigu šiandien, atrodo, jų neliko) yra užkoduotos jo gyvenime, šeimos pasąmonėje. įvyko tai, dėl ko Mėnuliui Liūto ženkle teko užduotis vėl atvesti šeimą į šviesą, kuri jai kažkada švietė. Taip tėvai jums nutiesė karminį kelią į sėkmę. Šią savo karmą, protėvių užduotį, paveldėjote iš motinos.

Tačiau praeitis, deja, ne visada buvo tokia turtinga, kilminga, švytinti. Kai paneigiama prigimtinė motinos teisė auginti vaiką, protėvių sąžinėje lieka tamsi skylė, tarsi koks pavojaus signalas, būtinybė nuplauti šią dėmę. Pateiksime pavyzdį: Lianė atėjo į konsultaciją pas astrologą, nes jos praeitis jai kelia problemų. Ji buvo du kartus įdukrinta. Jos tikroji motina atsisakė mergaitės jau ligoninėje, o moteris, kuri ją įdukrino, mirė, kai Lianei tebuvo pusė metukų. Mergaitė pateko į naują šeimą, kurioje ir užaugo. Šeima per vėlai jai papasakojo, kad ji – įdukterė, be to, šj bei tą nutylėjo. Tik Lianei sulaukus keturiolikos pasakė, kad tikroji jos motina – gyva. Tačiau Lianė, atrodo, iki šiol nėra jai parašiusi nė laiškelio. Todėl mergaitė nuolat jautėsi taip, lyg neturėtų pagrindo, niekam nepriklausytų. Sulaukusi aštuoniolikos paliko įtėvius, pradėjo vartoti narkotikus, ristis žemyn. Ir tik po dvidešimt penkerių pasiryžo gyventi kitaip (pati nutarė iš esmės keisti gyvenimą). Tačiau reikėjo atrasti savo praeities pėdsakus, taigi kreipėsi j astrologą. Mėnulis Liūto ženkle rodė, kad jos tikroji (biologinė) motina buvo stipri. Horoskopas rodė, kad ši moteris mylėjo savo dukrelę ir savo valia niekuomet nebūtų jos atidavusi.

Tuomet Lianė ėmė ieškoti savo biologinės motinos. Civilinės metrikacijos skyriuje aptiko dokumentą, padėjusį ją rasti. Pirmiausia abidvi pasikalbėjo telefonu ir galiausiai – susitiko (Lianei tuo metu buvo dvidešimt septyneri). Susitikimas buvo kaip šventė. Motina papasakojo, kad tuomet, kai jai tebuvo septyniolika, jos tėvai ir giminės privertė ją atsisakyti kūdikio. Jai, motinai, net nebuvo leista sužinoti, kaip sekasi jos dukrelei. O ji visus tuos ilgus metus vis mėgindavo surasti dukterį. Ir Mėnulis Liūto ženkle, merginos horoskope, buvo neginčytinas įrodymas, raktas, kad Lianė turi motiną, mylėjusią savo dukterį iš visos širdies.

“Išlaisvink mus iš smulkios miesčioniškos visuomenės, vesk aukštyn į sėkmės ir turto pasaulį, kur visada šviečia Saulė!” Tokia jūsų kosminė karma, protėvių valia. Sis noras būti pripažintam, tas geresnio, spindinčio gyvenimo siekis tai jūsų protėvių žinia. Su savo Mėnuliu Liūto ženkle galite pasiekti viską. Pradėti niekuomet nevėlu. Žmogaus, kurio Mėnulis yra Liūto ženkle, gyvenimą ir lemia žinojimas apie ankstesnę savo protėvių šlovę.

Mėnulis Liūto ženkle – ne tik nuoroda, kad protėviai iš motinos pusės laukia, kad juos tinkamai pagerbtume. Ši Mėnulio padėtis rodo, kad žmogus savo gyvenimą gali paversti išskirtiniu. Vėl prisiminkime, kad Mėnulis (moteriškasis principas) paima ir transformuoja tai, kas ateina iš Saulės. Žinoma, vien todėl dar netapsite malūnininko dukterimi, galinčia paversti šiaudus auksu. Tačiau vien tai, apie ką pagalvojate, įgauna turtingą, auksinį pagrindą. Paprastus dalykus galite paversti reikšmingais, svarbius – didingais. Jums duotas gebėjimas net lūšnelę paversti rūmais. Jūs – žmogus, praturtinantis gyvenimą.

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.