mėnulis vėžio ženkle

Svarbu! Prieš pradėdami skaityti būtinai išsiaiškinkite kuriame ženkle yra Jūsų mėnulis. Tai padaryti galite įvesdami savo gimimo datą į šiame puslapyje esančią skaičiuoklę.

Išsamiai apie žmogaus mėnulį Vėžio ženkle

(Spauskite čia, jeigu norite skaityti apie kitą zodiako ženką)

Jūsų Mėnulis yra Vėžio ženkle, esančiame Zodiako apačioje. Jūsų karma rodo gilumą, jausmų ir dvasios pasaulį. Jums viduje Mėnulis – tarsi indas, lyg paslaptingas gyvenimo šaltinis. Jūsų karma – priimti vyriškąjį pradą ir jį vaisingai įgyvendinti.

Mėnulis įkūnija priėmimo, moteriškumo principą, kuris skiriasi nuo vyriškojo Saulės principo. Pamąstykite, kas vyksta danguje, apie Saulės ir Mėnulio ryšį: Saulės spinduliai apšviečia Mėnulį, ir mes jį pamatome. Spinduliai suteikia jam galimybę egzistuoti mūsų sąmonėje. O Mėnulis sugeria ir transformuoja Saulės spindulius, pats tapdamas šviesos šaltiniu. Tai panašu į apvaisinimą, nėštumą ir gimdymą: moteris pastoja, vyro sėklą paversdama nauja būtybe.

Nėra nė vieno, kuris geriau pažintų gyvenimo paslaptį nei jūs ir jūsų Mėnulis Vėžio ženkle. Kas apie ją žinoma? Kas vyksta apvaisinimo, pastojimo akimirką, nėštumo metu? Kuo iš tiesų skiriasi negyva materija ir gyvas kūnas? Žmogus negali tiksliai atsakyti.

Dabar tereikia žodžius “Saulė” ir “vyras” pakeisti kitais dvasia, valia, noras, planas. O “Mėnulis” ar “moteris” – tai pastojimas, gavimas, materialus pagrindas, priėmimas, kūrimas, auginimas, maitinimas. Taigi dabar suprantate, kas vyksta tarp Mėnulio ir Saulės – tai nuolatinė teikimo, priėmimo, kaitos ir grąžinimo tėkmė.

Trečiasis dalykas, su kuriuo teks susitaikyti – jūsų Mėnulio padėtį Vėžio ženkle lėmė jūsų motina ir jos protėviai. Taigi jūsų ir motinos karmos puikiai papildo viena kitą. Per Mėnulį esate susiję su motinos karma, o Mėnulis jūsų karmą ir paverčia jūsiške. Visuose mituose Mėnulis – moteriškos lyties. Mėnulio Vėžio ženkle padėtį į jūsų lopšį įdėjo motina. Taip ji norėjo jums duoti žinią, parodyti kelią, padėti gyventi su savo Mėnulio karma.

Neretai žmogus, sužinojęs, kad jo horoskope motinos padėtis tokia svarbi, pasijunta keistai. Tačiau tūkstančiai horoskopų patvirtino, kad Mėnulis spinduliuoja paslaptingą motinos žinią, atskleisdamas ir paties žmogaus karmą.

Jeigu jūsų Mėnulis – Vėžio ženkle, vadinasi, motinai netrūko motiniškos šilumos, o jumis ji tiesiog perdėtai rūpinosi.

Kelias pirmąsias jūsų gyvenimo savaites ji beveik nemiegojo vis rūpėjo klausytis jūsų mažytės širdelės plakimo. Ji snūduriuodavo (anksčiau tai vadindavo “auklės miegu”), bet vos vaikui krustelėjus nubusdavo. Ji nuolatos būgštavo, kad jos mažyliui kas neatsitiktų, todėl ir apgaubdavo jus savo šiluma. Mama iš tiesų nusiramindavo tik priglaudusi jus prie savo krūtinės. O laimingiausia jautėsi tada, kai dar nebuvote atkeliavęs į šį pasaulį ir saugiai spardėtės jos pilve.

Jūsų gimimas buvo mamos gyvenimo kulminacija. Buvote jos moteriškumo patvirtinimas; taip sustiprėjo jos savimonė, savo vertės pajutimas. Pajutusi, kad nešioja savyje būsimą kūdikį, ji pasijuto tikra moteris. Ji tuo didžiavosi ir, nešiodama jus pilve devynis mėnesius, buvo tiesiog įsimylėjusi save. Tuomet ji buvo tarsi “motina-patelė”, kurios pagrindinis gyvenimo tikslas – pagimdyti kūdikį.

Mama iš savo vaiko (taigi – iš jūsų) pirmiausia tikėjosi švelnumo. Kai pirmą kartą prie jos prisiglaudėte, jos širdis suspurdėjo iš laimės. Ji mielai glamonėdavo savo mažylį. Tais senais laikais ji buvo švelni motina. Vienas gražiausių jos gyvenimo prisiminimų – kaip jūs žįsdavote savo pirštelius, o ji jusdavo vaikelio, mažo gyvo ryšulėlio, šilumą. Ir jūs ramiai užmigdavote ant jos rankų. Ji tikėjosi, kad būsite toks pats švelnus, atidus jai kaip ir jinai jums.

Kiekvieną kartą, kai mama jums skaitydavo pasakas ar ką pasakodavo, jūsų mažoje galvelėje suplasnodavo mintys, keliaudavote po nuostabius fantazijos kraštus, kuriuose išdidžiais arkliais jodinėjo princai, vaikštinėjo vilkas siaubūnas, o kvapnioje vasaros pievoje šoko princesė. Jus supo įvairiaspalvė, besijuokianti, dainuojanti, švytinti, tamsi, pavojinga, žėrinti stebuklų šalis. Skridote ant minkštų kaip vata debesėlių, miegojote medžių žiedų jūroje. Mama statydavo pasakų pilis; ji buvo genijus, pasakų ir sapnų šalies karalienė, iš jos paveldėjote nuostabią fantaziją ir kūrybingumą. Be to, mama džiaugėsi, kad gali suteikti džiaugsmo jums.

Savo motiną jums reikėtų prisiminti kaip jautrią, užjaučiančią moterį, kurią užplūsdavo jausmai. Greitai keisdavosi ir motinos nuotaika. Tačiau kasdieniniame gyvenime paprasta, motinystės teikiama laimė jai buvo svarbiausia. Ir (žinoma, jei tiksliai prisimenate ankstyvą vaikystę), būtent tokią motiną tada ir pažinojote.

Vieni gražiausių prisiminimų – iškylos dviese su mama į gamtą, žaidimai pievoje. Atsimenate, kaip vasarą sėdėdavote mamai ant kelių, iš jos sterblės pro medžių šakas žvelgdamas į dangų? Vėliau prasidėjo nuostabūs, ilgi pasivaikščiojimai po miškus. Tai buvo džiaugsmingos dienos, mama kiekvieną kartą džiūgaudavo, kai jūs smalsiai stebėdavote kokią j skruzdėlyną skubančią skruzdėlę. Tyliai ir atsargiai sekdavote paskui vabalėlį, žiūrėdamas, kur jis slepiasi. Šios iškylos dviese jums rodėsi per trumpos, – mamai perspėjus, kad laikas namo, sukdavote atgal nešnekus, piktas ir pasipūtęs. Buvote žavingas, nepakartojamas vaikas, savo žavesiu ne tik apgaubdavęs mamą, bet ir švelninęs net ir pikčiausių šio pasaulio vaikų nuotaikas. Buvote paklusnusis mažylis, ir mama buvo jus įsimylėjusi.

Gali būti, kad motiną prisimenate kitokią nei čia aprašyta. Žinokite, kad jūsų Mėnulio padėtis susieta su gimimo data, o užsilikę prisiminimai turbūt siekia daugiausia tą laiką, kai buvote ketverių. Mėnulis reiškia glaudžius jausmus, kuriuos motina jaučia savo vaikui gimdydama. Tokia jos žinia vaikui, pasąmoningi prisiminimai, kuriuos ji atnešė iš savo šeimos praeities ir jam perdavė. Tai, kokią savo motiną prisimeni vėliau, nėra svarbu, nes horoskopas apima gilesnes sritis. Jis parodo tiesą, – jus gimdydama motina veikė jūsų labui. Svarbi akimirka, kai ji prie savo širdies pirmą kartą priglaudė mažylį gyvą ryšulėlį, kurį ji atnešė į ši pasaulį, – Mėnulio padėtis jūsų gimimo horoskope tada išlaisvino jausmus, kuriuos mama jums jautė. Si padėtis reiškia jūsų motinos lūkesčius ir svajones, norus, kuriuos ji siejo su jumis, vaiku, išnešiotu po širdimi devynis mėnesius.

Karminės astrologijos mokslui nesvarbu, koks motinos Zodiako ženklas, kokia jos Mėnulio padėtis – svarbiausias jūsų paties gimimo horoskopas. Jis, kartu su Saulės karma, labiausiai ir veikia žmogaus karmą. Net jeigu niekuomet ir ne-matėte savo mamos (aptarkime baisiausią atvejį), nes ji iškart pagimdžiusi turėjo jūsų atsisakyti, horoskopo nuorodos galioja: mama jus mylėjo labiau už viską pasaulyje. Mama didžiavosi savo vaiku, kuris buvo toks švelnus, mielas, o kartais – ir toks tylus. Atrodė, kad jis gyvena motinos jam sukurtoje stebuklų šalyje. Mažylis buvo toks jautrus, reagavo į bet kokį artimųjų nuotaikos pasikeitimą intensyviau ir giliau nei kiti jo amžiaus vaikai. Tokio vaiko mama ir norėjo.

Jūsų mama buvo geriausia motina kokia tik gali būti – to nepaneigsi. Tačiau galbūt dėl to, kokią ją pažįstate šiandien, jūsų ir motinos ryšys yra iškreiptas. Gali būti, kad jūsų ir motinos santykiai šiandien gana prasti. Kas atsitiko? Kodėl “geriausioji iš visų motinų” ir jos vaikas staiga ėmė ir susivaidijo? Sis iš pažiūros neįtikėtinas dalykas aiškintinas ne vien astrologijos, bet ir psichologijos požiūriu: kai tarp motinos ir dukters yra stiprus ryšys, kai dukteriai gimus abidvi tarsi yra viena būtybė – identiškos, sudarančios visumą – tuomet joms vėliau išsiskirti būna labai sunku. Atsiskyrimas tampa problema, kai Mėnulis yra Vėžio ženkle. Todėl kartais pykstamasi tiesiog iš bejėgiškumo, nes kitaip atsiskirti būtų neįmanoma. Taigi pabandykite situaciją įvertinti taip: jūsų motina taip kankinosi, kad negalės vaiko visą gyvenimą išlaikyti prie savęs, kad stengėsi nuo jo išsilaisvinti per prievartą.

Tačiau vaikas, kurio Mėnulis yra Vėžio ženkle, savo motiną myli labiau už viską. Ir, žinoma, iš jos – mylimo žmogaus visko ir reikalauja. Ir motinai (vien tam, kad apsisaugotų) nuo savojo vaiko tenka atsitverti siena. Si meilė tokia stipri, kad virsta savo priešingybe. Vis dėlto šis virsmas – tik išorinis, nes širdyje jūsų ir motinos abipusė meilė tebėra tokia pat stipri ir gili.

Kodėl motina jums paliko būtent Mėnulį Vėžio ženkle? Mat jūsų karma (kurią perėmėte iš motinos) – tai rūpintis savo vaikais ir vaikaičiais. Į pasaulį atkeliavote tam, kad sukurtumėte šeimą arba sustiprintumėte esamą, grąžindami į ją po visą pasaulį išsibarsčiusius šeimos narius. Jūs – šeimos angelas sargas, centras, jos pastovi, tyli ašis. Jeigu iki šiol jums atrodė kitaip, dabar pamėginkite elgtis būtent šitaip – apie save suburkite vaikus ir vaikaičius. Nes tokia užduotis teko jums, at-keliavus į ši pasaulį.

Panagrinėkime pagrindinę Mėnulio Vėžio ženkle tendenciją, kuri padės perprasti, kodėl jūsų motina ir protėviai norėjo, kad į šį pasaulį atkeliautumėte kaip Vėžys. Jūsų gimimo data neatsitiktinė. Į pasaulį atkeliavote tuo metu, kurį lėmė protėvių valia. Tai buvo akimirka, kurios pasąmoningai norėjo jūsų motina, o ją valdė protėvių norai. Protėvių tikslas buvo vienas kad šeima išliktų ir ateityje, o išlikimą užtikrintų stiprūs, darnūs šeimos saitai. Jūsų šeima stipri – prieš visą pasaulį!

Motinai Mėnulio Vėžio ženkle reikėjo, kad įgyvendintų savo ateities tikslus – todėl ir gimėte jūs. O jūsų užduotis – stiprinti šeimą. Turite tapti jos patikimu branduoliu. Jeigu Vėžiui pačiam nelemta turėti vaikų, jis turėtų rūpintis savo giminaičių ir artimųjų vaikais. Tokia jo karma, paskirtis. Jeigu panagrinėsime žmogaus, kurio Mėnulis yra Vėžio ženkle, giminės praeitį, ten dažnai rasime bevaikę šeimą. Kartais tai atsitiktinumas, tačiau dažnai vaikų nebūna kilus karui ar įvykus katastrofai. Priežastis – ir neturtas, kai didelei šeimai išmaitinti trūksta lėšų ar geros žemės. Be to, būna ir karminės priežastys – pavyzdžiui, šeima turėjo vaikų, tačiau šie pasuko neįprastu keliu. Gal buvo labai religingi ir norėjo gyventi vienuolyne, o gal priklausė seksualinėms mažumoms. Bet kuriuo atveju prieš gimstant vaikui, kurio Mėnulis yra Vėžio ženkle, kelios šeimos kartos turėjo mažai vaikų (o gal kai kurios atšakos liko bevaikės). Kilo pavojus, kad išdžius gyvenimo upės tėkmė, kad ji pasuko į sausą, sutrūkinėjusią žemę ir gali pradingti, neįveikusi kliūčių (kalnų, kalvų), trukdančių vandeniui tekėti (ir gyvybei vystytis).

Ir štai – atkeliaujate jūs. Protėviai jus pasirinko tam, kad vanduo vėl taptų vaisingas ir sraunus. Jūs – tarsi liūtis, kaip potvynis, vėl primenantis neaprėpiamą vandenyną. O gal nepaisant Mėnulio Vėžio ženkle jūs nusprendžiate (ar jau nu-sprendėte) likti bevaikiu (-e)? Taip atsitinka retai. Tuomet taptumėte ypatingas, nes atsisakyti vaikų jums – auka. Vienintelė priežastis, galinti priversti šitaip elgtis – tai noras sustiprinti gyvenimo tėkmę kitoje vietoje. Šį atsisakymą reikėtų taip ir interpretuoti: kai iš dviejų silpnų upių viena nusprendžia pasiaukoti kitos labui, tuomet į kitą upę plūsteli daugiau vandens, ir ji sustiprėja. Ir jūsų gyvenime turi būti kita upė, kurią patys stiprinate, dar to neperprasdami.

Tačiau gyventi – ne vien gimdyti ir auginti vaikus. Svarbiau tai, kad jūsų pomėgių, interesų poveikis yra panašus: viskas, prie ko prisiliečiate, kas jus jaudina, ką suvokiate, – staiga tampa vaisinga. Idėjas kurį laiką nešiojate savyje ir tuomet suteikiate joms gyvybės. Suprantate? Jeigu jums gimsta mintis, ją brandinate savo prote. Subrandinę mintį pradedate veikti. O veiksmai – tarsi gimdymas. Jūs – žmogus, priimantis į save gyvenimą ir per save jį išreiškiantis jau pakeistą. Todėl kartais delsiate, jums reikia daugiau laiko, jūsų negalima skubinti, spausti. Iš tiesų, ar įmanoma paspartinti nėštumą?

Kiekvienas žmogus savyje nešiojasi Mėnulio moterį – atvaizdą, nuojautą, žinias apie tolimą praeitį. Ši Mėnulio moteris atitinka Mėnulio padėtį žmogaus horoskope. Jūsų Mėnulio moteris – paslaptinga būtybė, Gamtos ir vandens dvasių derinys; ji sudaryta iš eterio, bet ir įleidusi gilias šaknis žemėje, dvasinga ir kartu – gana praktiška. Ji žino šio gyvenimo paslaptį, todėl yra ir pamokslininkė.

Jeigu jūs – moteris, tai patraukiate kiekvieną vyrą. Nes jūs tiesiog moteris, Mėnulio moteris, moteris – motina. Tai pajunta kiekvienas vyras vos prisiartinęs. Nesvarbu, ar jis ketina kurti šeimą, ar ne. Jam pakanka būti greta jūsų, jis jaučiasi ramus. Jo Saulė, dvasia ir norai susijungia, susilydo su jūsų Mėnuliu, nusiramina ir įgauna stiprybės. Jeigu esate vyras, tuomet jumyse veikia Mėnulio Vėžio ženkle atvaizdas. Jis skatina ieškoti šiam Mėnuliui atitinkančios, jį įkūnijančios moters. Žinoma, pirmiausia tokia moteris buvo jūsų motina, bet juk yra ir kita jūsų Mėnulį atitinkanti moteris. Ir nenurimsite, kol jos neatrasite. O prie jos prisiartinę suglumsite, jausdami magnetinę trauką. Neturi reikšmės, ar su šia moterimi norite sukurti šeimą: svarbiausia – jos artumas.

Vaikai gyvena taip kaip parašyta likimo knygoje. Tai, kad jūsų motina yra būtent tokia – ne atsitiktinumas. Tai pasitvirtindavo tyrinėjant protėvių gyvenimus ir šeimų genealoginius medžius. Tačiau (nors ir nelengva įrodyti) siela visuomet ieško motinos (ir tėvo), kurie atitiktų jos karmą. Todėl tyrinėjant savo Mėnulio karmą būtina studijuoti ir asmeninę karmą. O motinos (protėvių) istorijos – tik tiltas į savo sielos pasaulį.

Taigi būkite tikri, kad tai, ką pasakojome apie jūsų protėvius, iš tikrųjų patyrėte savo ankstesniais gyvenimais. Tai vyko jūsų praeityje. Gyvenote tokiais laikais, kai buvo sunku išmaitinti šeimą. Galbūt buvote motina, kuriai teko atiduoti vaiką. Gal teko gyventi vargingai, regėti, kaip badauja jūsų vaikai. Teko matyti laikus, kai nebuvo jokių garantijų, kad vaiko gyvenimas bus saugus. Todėl dabar turite Mėnulį Vėžio ženkle.

Jūsų įsčios vaisingos (ir šeimos sukūrimo, ir vidinės brandos, vaisingumo prasme). Jūs – Dangaus dovana.

 

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.