Moteris Avinas ir vyras Avinas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas situacijai kuomet avinas moteris ir avinas vyras yra santykiuose. Jūs taip pat galite skaityti apie kitų zodiako ženklų potencialą poroje (pagal lytis). Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avinas ir Avinas poros santykių puslapyje.

Romantiniu požiūriu dviejų Avinų pora nežada nieko gero. Abu nevengia kovoti už savo nuomonę. Kiekvienas iš jų nuoširdžiai nori sušvelninti situaciją, tačiau nė vienas nenori pasitraukti iš ginčo. Nė vienas iš jų nenusileidžia ir nesiekia susitarimo. Todėl jie gali praleisti daug laiko nesutardami. Jų santykiai bus kupini ginčų, kurie anksčiau ar vėliau pradės juos labai varginti. Kivirčai gali kilti ne tik dėl nereikšmingų dalykų, bet ir dėl rimtų dalykų, kurių negalima atidėti į šalį.

Laimei, dviejų Avinų santykiai nėra visiškai pasmerkti nesėkmei. Avinas moteris gali būti linkusi susitarti, nors tai ir yra sudėtinga. Tačiau ji rodo pakankamai empatijos, kad įsijaustų į kitą žmogų, o tai jai lengviau nei Avinui vyrui. Tačiau klystų tie, kurie manytų, kad ji yra nuolaidus žmogus. Priešingai. Avinas moteris daugeliu atvejų kovos už savo argumentus su liūto nuožmumu.

Kaip matote, Avinai vyrai gali sunkiai sugyventi tarpusavyje. Jų tarpusavio santykiams reikia daug darbo. Jiems abiem reikia laiko, kad išsiugdytų savo asmenybes. Daugiau dosnumo, mažiau savanaudiškumo ir ambicijų. Tai turėtų būti Avinų poros šūkis.

Tiek Avinas moteris, tiek Avinas vyras iš prigimties yra labai pavydūs savo partneriui. Jų meilė yra aistringa, kupina ugnies, bet ir audringa. Jei netoliese pasirodo koks nors varžovas dėl partnerio širdies, jie nedelsdami pradeda krauti. Abiejų lyčių Avinai gali padaryti viską, kad apgintų savo… turėjimas. Šioje vietoje verta paminėti, kad mylimas žmogus Avinui yra jo nuosavybė.

Su amžiumi ugningas Avino temperamentas šiek tiek slopsta. Tada jų santykiai gali pakilti į aukštesnį lygį – tapti brandesni ir stabilesni. Jei tik Avinai vyrai iki to laiko išliks vienas su kitu, didelė tikimybė, kad jie praleis visą likusį gyvenimą kartu.

Avinas moteris visiškai įvertins savo partnerį tik po kelerių bendro gyvenimo metų. Tačiau iki to laiko ji matys jį kaip despotą, bandantį apriboti jos laisvę ir galimybes. Vyrui Avinui taip pat reikės laiko priprasti prie mylimosios. Tik tada, kai jis nustos laikyti ją nuolatine grėsme savo ambicijoms, jis išmoks ją iš tiesų mylėti. Deja, daugelį metų Avinas savo partnerį Aviną matys kaip varžovą, siekiančio sėkmės, kurios jis nusipelnė.

 

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.