Moteris Avinas ir vyras Jautis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas santykiams kuriuose savo sėkmę bando avinas moteris ir jautis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą aviną ir jaučio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Jaučio poros santykių puslapyje.

Tai gana sudėtingas susitarimas. Pirmiausia dėl to, kad trūksta supratimo. Vyras Jautis yra daug emocionalesnis už moterį Aviną, todėl jam sunku su ja užmegzti ilgalaikius vyro ir moters santykius. Bent jau tokios formos, kokia, jo manymu, tinka meilei. Juk Jautis geba mylėti labai giliai ir vertina ištikimybę. Jis atvirai rodo savo jausmus ir nori pasidalyti su mylimąja visais savo vidiniais išgyvenimais. Žinoma, to paties jis tikisi ir iš savo partnerio.

Tuo tarpu Avinas turi visiškai kitokį požiūrį į gyvenimą. Visų pirma, ji nėra tokia emocionali. Jos mintys labiau sukasi apie karjerą, pinigų uždirbimą ar sėkmę. Meilė jai yra antroje vietoje. O gal net dar toliau. Avinas nelinkęs rodyti savo jausmų, net jei jie nuoširdūs. Be to, ji gali būti gana šiurkšti, kai yra atitraukta nuo savo planų.

Tačiau tuo viskas nesibaigia. Avinai yra labai aistringi ir mėgstantys nuotykius. Ponia Avinas nemėgsta nuobodulio ir rutinos, o ponas Jautis atstovauja pastovumui. Gali nutikti taip, kad Avinas ieškos trumpalaikių meilės romanų ir dažnai išduos savo partnerį. Bent jau ne todėl, kad ji jo nemyli ir negerbia. Jai tiesiog patinka linksmintis. Kuo įdomiau, tuo geriau.

Ponas Jautis nesutiks su tokiu elgesiu. Anksčiau ar vėliau jis nutrauks santykius, kurie jį taip skaudina. Iš pradžių jis gali nekreipti dėmesio į Avinų damos išdaigas, tikėdamasis sušvelninti jos ugningą prigimtį. Taip jis gali prarasti daug metų. Tačiau, kai jis ateis į protą, jis ir toliau stengsis pataisyti nutrūkusius ryšius. Jautis nemėgsta permainų ir nuo jų ginsis. Tik tada, kai pamatys, kad Avinas neturi jokių galimybių pagerinti savo elgesio, jis nuspręs galutinai nutraukti santykius. Tuo metu jis tikriausiai nebus labai mandagus.

 

 

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.