Moteris Liūtas ir vyras Avinas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra vėžys vyras ir avino zodiako moteris. Jūs taip pat galite skaityti apie liūtą vyrą ir avino ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Liūto poros santykių puslapyje.

Apie šią porą galima daug ką pasakyti, bet tikrai ne tai, kad jų bendras gyvenimas bus nuobodus. Priešingai. Abu jie iš prigimties yra dinamiški, nuolat ką nors daro ir siekia naujų tikslų. Jie nėra iš tų, kurie pusę dienos sėdi prie televizoriaus ir nieko neveikia. Tai nėra jų stilius. Jų gyvenimas turi būti kupinas neįprastų ir įdomių įvykių. Priešingu atveju jie būtų nelaimingi.

Avinas vyras ir Liūtas moteris puikiai supranta vienas kitą – galima sakyti, kad jie jaučia vienas kito poreikius beveik be žodžių. Todėl jie gali būti labai geri draugai, nes puikiai sutaria. Žinoma, iš pradžių (pradiniame santykių etape) jie turi šiek tiek kovoti vienas su kitu, kad išsiaiškintų savo pozicijas ir sukurtų tinkamą dinamiką.

Jie abu stengiasi pateisinti partnerio lūkesčius. Nors tam paprastai reikia pastangų ir ne visada pavyksta parodyti save iš geriausios pusės, jie nepriekaištauja vienas kitam, jei išryškėja charakterio trūkumas. Jie gali pripažinti, kad jų partneris nėra tobulas.

Avinas Liūtą laiko geriausiu draugu, idealiu nuotykių palydovu. Ji taip pat puikiai jaučiasi jo draugijoje ir neieško kitų. Tikriausiai taip yra todėl, kad jie abu turi panašių interesų ir gali kartu plėtoti savo aistras. Taigi jie gali sėkmingai leisti laiką ne tik romantiškuose žaidimuose, bet ir už miegamojo ribų. Tikėtina, kad jų santykiai nebus nuobodūs.

Didžiausią pavojų Avinui ir Liūtui kelia profesinės problemos. Abu turi savo ambicijų ir planų, kuriuos labai vertina. Jų prigimtis nėra tokia, kad dėl kito žmogaus aukotų savo svajones. Be to, jie turi labai skirtingus požiūrius į verslą, todėl jiems nepavyksta dirbti kaip partneriams. Geriau, kad jie nesteigtų bendros įmonės, nes greitai susipyks.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.