Moteris Vandenis ir vyras Avinas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris avinas ir vandenis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vandenį ir avino ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Vandenis poros santykių puslapyje.

Tai labai įdomi pažintis, bet veikiau trumpalaikė. Jųdviejų santykiai labai šilti, bet labiau tinka trumpalaikiam romanui nei ilgalaikiams santykiams. Avinas vyras ir Vandenis moteris puikiai jaučiasi vienas kito draugijoje. Jie abu šiek tiek pašėlę, aistringi ir mėgstantys nuotykius. Taigi šiuo požiūriu jie yra tobula pora.

Be to, jie įkvepia vieni kitus, kartu imdamiesi naujų iššūkių. Jiems niekada nebūna nuobodu, o jų bendras gyvenimas yra malonių įvykių virtinė. Jie mėgaujasi visaverčiu gyvenimu ir motyvuoja vienas kitą.

Deja, jų santykiai ilgai netruks. Galiausiai abu norės stabilumo ir saugumo jausmo, o nė vienas iš jų negali to užtikrinti. Ypač Vandenio ženklo moteris, kuri iš tiesų yra labai emocionali ir kuriai reikia partnerio, suteikiančio jai emocinį saugumą. Kol ji nėra laukinė, ji nevisiškai suvokia savo poreikius. Problema ta, kad Avinas yra impulsyvus ir nenuspėjamas. Su tokiu vyru Vandenio ženklo moteris negali jaustis saugi.

Jiems abiem reikia iš prigimties stabilaus žmogaus. Kažkas, kas taps uola, raminančia jų nuotaikų svyravimus. Be paramos iš kitos pusės tiek Avinas Vyras, tiek Jaučio Moteris visada jausis nesaugūs, todėl niekada nepasieks visos savo laimės.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.