Moteris Vėžys ir vyras Ožiaragis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris vėžys ir ožiaragis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vėžį ir ožiaragio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Ožiaragio poros santykių puslapyje.

Nors Vėžys yra vandens ženklas, o Ožiaragis – žemės ženklas, abu jie gali puikiai sugyventi tarpusavyje. Stabilus ir tvirtas Ožiaragio Vyras suteikia pasitenkinimą teikiantį pagrindą, ant kurio galima kurti santykius. Kita vertus, Vėžio moteris skatina augimą, o tai padeda jiems abiem klestėti.

Ambicingas ir karjeros siekiantis Ožiaragis sėkmingai užtikrina finansinį saugumą visai šeimai. Vėžio ženklo moterims tai yra viena didžiausių savybių, kurias gali turėti potencialus kandidatas į partnerius. Nenuostabu, kad vyras Ožiaragis traukia jos dėmesį. Juolab kad ji mieliau rūpinasi namais ir jai tai tikrai gerai sekasi. Taigi šis susitarimas puikiai tinka jiems abiem.

Miegamajame Ožiaragio vyrui reikia tikro intymumo. Jis labai saugo savo partnerę, o ji atsako jam meile ir lieka ištikima iki galo. Vėžio ženklo moteris padarys viską, kad įtiktų savo mylimajam, net jei tam reikės daugiau fizinio aktyvumo.

Vienintelis dalykas, kuris gali tapti kliūtimi Vėžio moters ir Ožiaragio vyro santykiuose, yra jos polinkis būti nuotaikingai. Jos emocijų protrūkiai kelia nerimą jos partneriui, bet, laimei, jis yra drausmingesnis ir moka kontroliuoti savo jausmus. Dėl to jie abu gali sukurti sistemą, suteikiančią jiems galimybę pasiekti pusiausvyrą.

Jų santykiuose netrūksta aistros ir troškimo, o tai ypač svarbu Ožiaragio vyrui, nes jis yra mažiau emocionalus. Santykiai su Vėžio ženklo moterimi padeda jam gilintis į savo jausmus, todėl ilgainiui jis geriau supranta save.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.