Moteris Žuvis ir vyras Šaulys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris žuvis ir vyras šaulys. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą žuvį ir šaulio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Šaulio ir Žuvų poros santykių puslapyje.

Žuvų ženklo moteris yra labai emocionali. Ji taip myli savo partnerį, kad neįmanoma rasti tinkamų žodžių jai apibūdinti. Šaulys tikrai supras savo partnerės jausmų gilumą, nors nebūtinai atsakys į juos tuo pačiu laipsniu.

Gali būti, kad šių dviejų žmonių santykiai baigsis santuoka. Tačiau tik tuo atveju, jei jie abu įveiks didžiausius savo trūkumus. Priešingu atveju iš to nieko neišeis. Po mėnesio ar dviejų gyvenimo po vienu stogu Šaulio vyras norės viską mesti velniop, o Žuvų moteris prieš užmigdama verks į pagalvę.

Tai skamba drastiškai, bet ką daryti, kai šie du dalykai tokie nesuderinami? Žuvų ženklo moteris svajoja apie saugius namus ir partnerį, kuriuo galėtų visiškai pasitikėti. Tuo tarpu Šaulys gali visai neturėti namų. Jis mieliau klajoja po pasaulį. Toks gyvenimo būdas paprastai nereiškia jokio saugumo – nei emocinio, nei finansinio.

Kai tiek daug skirtumų, nelieka nieko kito, kaip tik ieškoti tinkamesnio partnerio. Šaulys vyras tikriausiai bus pirmasis, kuris tai padarys, nes Žuvų ženklo moteris laikysis svajonės pakeisti mylimojo požiūrį. Tačiau ilgainiui ji supras, kad šiuose santykiuose bus labai sunku pasiekti laimę.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.