Horoskopų suderinamumas Skorpionas ir Šaulys

Skorpiono suderinamumas su Šauliu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Skorpionas ir Šaulys

Skorpionas ir Šaulys poroje

Pirmomis santykių dienomis ši pora gali atrodyti idealus derinys. Tačiau tai trunka tik tol, kol partneriai vienas kito gerai nepažįsta. Kol neprasišviečia jų asmenybės ir dienos pasidaro pernelyg vienodos.

Santykiuose su Šauliu žmogus kurio zodiako ženklas yra Skorpionas gali patirti daugiau šviesių akimirkų ir į pasaulį pažiūrėti kitaip. Tuo tarpu gilus Skorpiono (vandens stichija) būdas leidžia Šauliams (ugnies stichija) būti mažiau paviršutiniškais ir patirti gilesnių išgyvenimų.

Abu porininkai suteikia brandos vienas kitam, tačiau sunkiai išlaiko santykius ilgą laiką dėl savo vertybinių skirtumų.

Skorpionas ir Šaulys lovoje

Santykius lovoje tarp šių partnerių nulemia pasitikėjimas savimi, kurio abu šie žmonės nestokoja kuomet lieka tik dviese. Tačiau tai trunka gana trumpai, kadangi Skorpionas greitai ima galvoti, jog Šaulys nėra patikimas porininkas, o tuo tarpu Šauliui atrodo, kad Skorpionas bando užimti dominuojančio partnerio poziciją jųdviejų santykiuose.

Abu partneriai nėra linkę į kompromisus, todėl vargu ar yra kelias atgal iš šio taško. Skorpionas tikrai nėra pasiruošęs suteikti savo partneriui dar daugiau laisvės, jo požiūriu Šaulys ir taip jau elgiasi pernelyg laisvai. Tuo tarpu Šauliui keistai atrodo Skorpiono rimtumas ir tam tikrų dalykų dramatizavimas. Jis galvoja, jog fiziniam intymumui nebūtinas toks gilus ryšys tarp žmonių kaip siekia įrodyti Skorpionas.

  • Skorpionas ir Šaulys lovoje 25% 25%

Skorpionas ir Šaulys pasitikėjimas

Apie visišką pasitikėjimą čia negali būti nei kalbos. Atrodo Skorpionas nepaliaujamai stengiasi suvaržyti ir įkalinti savo partnerį santykiuose visais įmanomais būdais. Tuo tarpu Šauliui nėra didesnės ydos, negu siekis kontroliuoti kito žmogaus gyvenimą.

Dėl šios fundamentalios priešpriešos kyla begalinė kova kuri neturi laimėtojų. Abu partneriai kaip išmanydami siekia apginti savo pozicijas ir čia gali atsirasti įvairiausių akibrokštų. Tačiau nei vieno iš partnerių netenkina esama situacija ir abu dėl to patirina negatyvias emocijas. Tai nusivylimo ir nepasitikėjimo kelias kuris išvargina porininkus, jie praranda ne tik savo jėgas, net ir viziją apie tolimesnius santykius poroje.

  • Skorpionas ir Šaulys pasitikėjimas 1% 1%

Skorpionas ir Šaulys bendravimas ir intelektas

Tokios stiprios asmenybės kaip Skorpionas ir Šaulys gerai dera psichologine prasme ir suteikia malonaus bendravimo galimybę abiems partneriams. Įprastai gana tamsios ir apniukusios nuotaikos Skorpionas gali šiek tiek nušvisti bendraudamas su Šauliu ir pažiūrėti į pasaulį kitomis akimis.

Tuo tarpu Skorpiono dėmesys dažnai būna nukreiptas į visko prasmę, o Šauliui būna įdomu pamatyti šį naują, nepaviršutinišką požiūrį į jam gerai pažįstamus dalykus.

Ir nors kitais aspektais ši pora gali būti prastai suderinama, tačiau bendravimas tarp jų yra neabejotinai aukštesniame lygmenyje, negu dauguma porų sugeba pasiekti.

  • Skorpionas ir Šaulys bendravimas ir intelektas 80% 80%

Skorpionas ir Šaulys emocijos

Skorpionas ir Šaulys gali mėgautis vienas kito kompanija ir maloniai leisti laiką tol, kol nekelia vienas kitam pernelyg didelių lūkesčių. Ilgiau pabuvę vienas kito draugijoje jie greitai supranta, jog abu yra savotiški teisybės ieškotojai. Jų emociniai pasauliai skatina juos ieškoti prasmės visuose dalykuose ir tai šiek tiek suvienija skirtingus Skorpiono ir Šaulio charakterius.

Tačiau emocine prasme partneriai yra menkai suderinami ir tai dažniausiai pasireiškia per skirtingus Skorpiono ir Šaulio lūkesčius romantiškiems poros santykiams. Šie skirtumai provokuoja įvairiausius nesutarimus kurie vargina šiuos žmones ir atrodo darosi vis sunkiau rasti bendrą kalbą.

  • Skorpionas ir Šaulys emocijos 10% 10%

Skorpionas ir Šaulys vertybės

Šie porininkai gerai supranta vienas kito būtinybę kovoti už savo įsitikinimus. Jie abu dažnai jaučiasi kaip savotiški atsiskyrėliai ir todėl neblogai supranta vienas kito būseną socialinėję visumoje.

Tačiau nepaisant to, jie abu negali tinkamai įvertinti ir gerbti vienas kito asmenybės vien dėl to, kad nepateisina lūkesčių kuriuos kiekvienas kelia savo antrai pusei. Atrodo tai gali lemti jų nesuderinamumą, nepaisant visų pozityvių charakterio aspektų kuriuos partneriai įžvelgia vienas kitame.

  • Skorpionas ir Šaulys vertybės 35% 35%

Skorpionas ir Šaulys bendri užsiėmimai

Šaulys mėgsta išbandyti naujus dalykus, o Skorpiono pasaulis jam atrodys tarsi nesibaigiančių naujovių šaltinis (bent jau santykių pradžioje). Atrodo šiai porai nereikia daug, jog abu partnerius apimtų įkvėpimas, ir kol tai tęsiasi, jie bus gana patenkinti laisvalaikiu praleistu kartu.

Tačiau laikui bėgant atsiranda rutina, dėl kurios santykiai gali neišvengiamai apniukti. Paprastai pirmasis taip pasijaučia Šaulio ženklo partneris ir jį apima nuobodulys bei apatija. Anksčiau džiuginę dalykai ima atrodyti ne tokie įdomūs, o negatyvi Skorpiono nuotaika vis dažniau temdo šviesų santykių toną.

  • Skorpionas ir Šaulys bendri užsiėmimai 30% 30%

Sapnai pagal Mėnulį

Kada sapnuoti sapnai pildosi? Ką reiškia pranašingi sapnai ir kaip juos interpretuoti? Kuo svarbūs sapnai per pilnatį?

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.

Plaukų kirpimui palankios dienos

Plaukų kirpimas pagal mėnulį 2024

Kada geriausia kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Spausk čia ir sužinok kokios yra palankios dienos plaukams kirpti.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.

Tikrasis zodiako ženklas

TESTAS: Tikrasis zodiako ženklas

Sužinok kurį zodiako ženklą geriausiai atitinka tavo charakteris!