Moteris Avinas ir vyras Ožiaragis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris avinas ir ožiaragis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą aviną ir ožiaragio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Ožiaragio poros santykių puslapyje.

Darnūs santykiai tarp Avino moters ir Ožiaragio vyro praktiškai neįmanomi. Jei jie bus kartu, dėl charakterių skirtumų labai greitai negalės pakęsti vienas kito. Tiek daug prieštaravimų tiesiog neįmanoma suderinti tarpusavyje. Tiesa, kad pažinties pradžioje gali atrodyti, jog partnerius sieja kažkas ypatingo, tačiau iš tikrųjų tai tik iliuzija. Jų asmenybės niekaip negali būti suderintos į harmoningą visumą.

Avinas moteris turi visiškai kitokių svajonių nei Ožiaragis vyras, todėl negali jo įtikinti savo idėjomis apie gyvenimą. Jie abu turi visiškai skirtingus ateities planus ir niekaip negali jų suderinti. Jiems būtų geriausia iš karto atsisakyti bandymų užmegzti santykius. Tai paprasčiausiai nepavyks. Jų skirtumai neįveikiami.

Avinas ir Ožiaragis santykiuose patiria daugiau streso ir apmaudo nei pasitenkinimo. Kiekvieną dieną, kurią šie du Zodiako ženklai praleidžia kartu, galima laikyti nesėkme. Net jei atrodo, kad jiems kartu gera, kažkur giliai viduje jie jaučia nuoskaudą savo partneriui. Tai taikoma abiem. Negalima teigti, kad vienas yra kaltesnis už kitą. Jie tiesiog taip jaučiasi ir niekas to nepakeis.

Dar blogiau yra tai, kad Avinas moteris ir Ožiaragis vyras nesupranta ne tik meilės srityje. Jie negali sugyventi praktiškai jokioje srityje. Todėl jei jie ką nors daro kartu – bet ką – visada ginčijasi.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.