Moteris Avinas ir vyras Žuvis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris avinas ir žuvis vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą aviną ir žuvų ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Avino ir Žuvies poros santykių puslapyje.

Tikrai nedažnai pasitaiko tokia nesuderinta pora kaip Avinas ir Žuvys. Pirmasis iš šių žmonių yra gana nekantrus ir linkęs elgtis impulsyviai. Kartu su jautriu ir neryžtingu Žuvų ženklo vyru ji yra gana paklusni. Ji pernelyg agresyvi Žuvims.

Abu partneriai yra vienas kito priešingybės ir gyvena visiškai skirtingai. Nenuostabu, kad jie paprastai negali bendrauti. Paradoksalu, bet jei jie įveikia bendravimo problemas, su laiku gali pasiekti tam tikrą harmoniją. Nors jų bruožai visiškai priešingi, jie gali vienas kitą papildyti. Juk įprasta manyti, kad priešingybės traukia, tiesa? Galbūt Avino ir Žuvų atveju bus panašiai.

Tačiau dažniausiai šie du žmonės negali pakęsti vienas kito. Žmogus-Žuvis labiausiai vertina ramybę ir gyvenimo pusiausvyros jausmą. Tuo tarpu Avinas – gaivalas, nuolat ieškantis naujų iššūkių, ieškantis nuotykių ir negalintis sėdėti vietoje. Tokia tvarka netinka nė vienam iš jų.

Avino ženklo moteriai jos partneris atrodys pernelyg emocionalus ir galbūt net šiek tiek susikoncentravęs į savo emocijas ir savigarbą. Jai sunku jausti tikrą pagarbą tokiam žmogui. Jai imponuoja savimi pasitikintys žmonės, kurie žino, ko nori. Dar blogiau, kad Žuvų vyras yra labai sudėtinga asmenybė. Jam dažnai sunku aiškiai apibrėžti savo poziciją. Ji vertina aiškias situacijas, o šiuo atveju nuolat įtaria nenuoširdumą.

Didelė tikimybė, kad šiuose santykiuose dominuos Avinas. Dėl savo flegmatiškos prigimties ponas Fishas beveik kiekvienoje konfrontacijoje patiria pralaimėjimą. Jam ji tikrai pasirodys labai pribloškianti ir jis greitai pasitrauks į vaizduotės pasaulį. Tuo jis, žinoma, erzins savo partnerį.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.