Moteris Jautis ir vyras Liūtas

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris jautis ir liūtas vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą jautį ir liūto ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Jaučio ir Liūto poros santykių puslapyje.

Negalima paneigti, kad abu Zodiako ženklai yra labai užsispyrę žmonės. Jie turi aiškią nuomonę ir atkakliai ją gina. Jie neatsitraukia nuo diskusijų, kuriose juos gali užvaldyti emocijos. Be to, jiems sunku eiti į kompromisus – tai jiems yra paskutinė išeitis.

Jaučio moteris yra labai aistringa ir greitai įsimyli Liūto vyrą. Jis savo ruožtu mėgsta pajungti žmones. Nuo pat pradžių jų santykiai įgauna destruktyvią dinamiką, nors reikia pripažinti, kad jie abu yra naudingi.

Deja, kasdienis Jaučio moters ir Liūto vyro gyvenimas yra gana sudėtingas. Tarp jų labai dažnai kyla kivirčų. Jie nesugeba priimti savo partnerio skirtumų ir anksčiau ar vėliau tai supranta. Todėl mažai tikėtina, kad jie ilgai tęs ilgalaikius santykius.

Liūtas mėgsta būti dėmesio centre, todėl yra linkęs į ekstravagantišką gyvenimo būdą. Taip yra todėl, kad Liūtas mėgsta parodyti savo istorijos pusę. Tai netinka Jaučio ženklui. Ji yra gana taupus ir tvarkingas žmogus. Liūto vyro elgesys ją erzina, o kraštutiniais atvejais – įsiutina.

Ponia Jautis tiesiog negali suprasti, kaip galima būti tokiam neatsargiam. Juk ponas Lionas turi neišsenkančios energijos, todėl nuolat ką nors daro. Problema ta, kad jis dažnai patenka į bėdą – taip pat ir finansinę. Jis yra patekęs į karštą vandenį ir dažnai nekontroliuoja savo elgesio. Nenuostabu, kad ilgainiui poniai Jaučiui ima stigti partnerio.

Įdomu tai, kad Vyras-Levas paprastai nemato savo trūkumų ir klaidų, kurias daro. Jis mano, kad tai Moteris bulius, kuri nepakankamai stengiasi priimti jį tokį, koks jis yra. Liūtas net nepastebi, kai savo elgesiu peržengia tam tikras ribas.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.