Moteris Mergelė ir vyras Žuvis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris mergelė ir vyras žuvys. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą mergelę ir žuvų ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Mergelė ir Žuvų poros santykių puslapyje.

Mergelė mielai skirs laiko pokalbiui su Žuvių vyru. Jo mąstymas atrodo žavus ir visiškai nenuspėjamas. Jis visiškai kitaip suvokia pasaulį – visame kame įžvelgia grožį. Tuo tarpu Mergelė moteris yra mokslininkė, siekianti išsiaiškinti, kaip veikia visata.

Tokių skirtingų asmenybių susidūrimas turėtų baigtis katastrofa. Galbūt taip nutiktų ir kitam žmogui. Tačiau Mergelės ženklo moteris ir Žuvų ženklo vyras nuostabiai papildo vienas kitą… nors reikia pripažinti, kad jų pradžia paprastai būna sunki.

Tiesa ta, kad Žuvų Vyras yra visų magiškų dalykų mėgėjas, o Mergelės Moteris yra nenuilstanti mokslininkė. Jis užsiima dvasingumu, o ji – kvantine fizika ar biologija. Mergelės moters skepticizmas gali atrodyti kaip kliūtis, kuri sugriaus bet kokias svajones apie bendrą gyvenimą, tačiau taip nėra. Galbūt todėl, kad ji trokšta pažinti visas gyvenimo paslaptis, net ir tas, kurios mokslui neįkandamos.

Mergelė mąsto analitiškai ir mėgsta atrasti naujus dalykus. Ji visada stengiasi plėsti savo žinias. Štai kodėl Žuvų vyras ją sužavės. Jis savo ruožtu džiaugsis jos analitiniu protu ir realistiniu požiūriu į gyvenimą. Jo emocijų chaose Mergelės moters logika jam bus nuostabus gaivaus oro gurkšnis.

Tačiau reikia nepamiršti, kad Žuvų žmogus yra jautrus ir labai dvasingas. Jei jis supyks, Mergelės moteriai bus sunku suprasti jo susijaudinimo priežastis. Labiausiai tikėtina, kad ji dažnai nebūna namuose ir per daug laiko skiria karjerai. Dėl šios priežasties Žuvų vyras tikrai nesijaus saugus, todėl verta iš anksto pagalvoti, kaip suteikti partneriui pakankamai aukštą psichologinio komforto lygį.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.