Moteris Žuvis ir vyras Mergelė

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris žuvis ir vyras mergelė. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą žuvį ir mergelės ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Mergelė ir Žuvų poros santykių puslapyje.

Žuvų moters ir Mergelės vyro santykiai turi nuostabų potencialą, bet gali baigtis įspūdinga nesėkme. Mergelės vyrą neabejotinai sudomins Žuvų moters elgesys. Jis norės ją suprasti ir išsiaiškinti, kodėl ji daro tam tikrus dalykus.

Ji savo ruožtu mielai atskleis savo paslaptis. Ypač todėl, kad Mergelės vyras jai imponuoja savo protu ir išradingumu gyvenime. Žuvų ženklo moteris atidžiai klausosi partnerio idėjų. Jo ateities vizija atrodo įelektrinanti. Kaip galite su juo nesusidraugauti visam laikui?

Didžiausia šių dviejų žmonių problema – sunkumai siekiant gyvenimo stabilumo. Tai nėra Mergelės vyro kaltė. Jis iš karto žino, kaip viskas turėtų atrodyti. Problema ta, kad Žuvų moteris neskiria daug dėmesio savo pareigoms. Kartais ji būna tokia išsiblaškiusi, kad pamiršta svarbiausius dalykus. Tuomet Mergelės vyras ima siautėti (nors ne visada tai pripažįsta).

Kadangi Žuvų ženklo moteris nėra dominuojanti asmenybė, ją lengva paveikti. Ir tai yra laimė. Tai leidžia Mergelei Vyrui ją “auklėti” ir mokyti tinkamo elgesio. Kai tai pasiekiama, santykiai tampa beveik tobulai darnūs. Tai labai retai sutrinka.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.