Moteris Vandenis ir vyras Mergelė

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris vandenis ir mergelė vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vandenį ir mergelės ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Mergelės ir Vandenio poros santykių puslapyje.

Vandenio moteris ir Mergelė vyras yra tarsi ugnis ir vanduo. Jie tikriausiai negali būti skirtingesni. Ji tikrai jį sudomins dėl savo išskirtinio intelekto, tačiau jos įpročiai jį išves iš proto. Jei Mergelės vyras laiku neatsipeikės, Vandenio moteris įneš į jo gyvenimą tiek chaoso, kad jam bus sunku atsigauti.

Vandenio ženklo moteris yra laisvos dvasios, kuri kartais gali būti šiek tiek naivi. Kelyje į sėkmę ją greičiausiai užklups milijonas smulkmenų, į kurias ji visiškai neatsižvelgs planuodama užduotis. Šioje srityje vyrai Mergelės gali būti patikimi pagalbininkai. Jam tikrai puikiai sekasi planuoti. Jei tik Vandenio moteris norėtų laikytis gairių… tai būtų puiku.

Deja, Vandenio ženklo moteris yra pernelyg smalsi ir nori atrasti naujų dalykų. Net jei ko nors imtis gali tekti ilgai, ji atkakliai laikysis savo apsisprendimų. Vyras Mergelė mano, kad jos metodai yra netradiciniai ir nelabai veiksmingi. Jis tikriausiai bandys ją išmokyti praktiškesnio požiūrio, tačiau ši užduotis pareikalaus daug kantrybės.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.