Moteris Vėžys ir vyras Svarstyklės

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris vėžys ir svarstklės vyras. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą vėžį ir svarstyklių ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Svarstyklių poros santykių puslapyje.

Tiek Vėžio ženklo moteris, tiek Svarstyklių ženklo vyras žavisi savo partnerio protu ir kritišku mąstymu, tačiau kiekvienas iš jų į šį klausimą žiūri skirtingai. Šis faktas gali juos išskirti arba suartinti – priklausomai nuo jų noro mokytis vieniems iš kitų.

Įsimylėjęs Svarstyklių vyras yra romantiškas, o Vėžio ženklo moteris – jausminga, todėl jie puikiai sutaria. Taigi, pradiniame pažinties etape jie abu įsimylėję vienas kitą ir puikiai jaučiasi vienas kito draugijoje. Ypač todėl, kad jie savo pasimatymams renkasi vietas, kurioms keliami aukšti finansiniai ar kultūriniai reikalavimai. Nenuostabu, kad abu yra patenkinti savo susitikimais.

Problemų kyla, kai santykiai perauga į rimtesnius santykius. Svarstyklės nori pusiausvyros savo gyvenime, tačiau Vėžio ženklo moteris, deja, nėra stabilių emocijų žmogus. Štai pirmoji kliūtis, kurią šiai porai teks įveikti. Deja, ji ne vienintelė.

Nors abu nori mėgautis patogiu šeimyniniu gyvenimu, Svarstyklės vengia daugumos namų ruošos darbų. Jis nenori gaišti laiko tokiems nereikšmingiems dalykams. Todėl Vėžio ženklo moteris priversta viskuo pasirūpinti namuose, todėl paprastai ji tampa savo namų ūkio verge. Tai neabejotinai veda ją iš proto, nes ji visada stengiasi palaikyti tvarką savo gyvenime.

Netrukus Vėžio ženklo moteris gali išlieti visas savo nuoskaudas ant partnerio. Tačiau Svarstyklėms tai greičiausiai atrodys nuobodu ir jos gali būti nesuinteresuotos spręsti šią problemą. Jo nuomone, jokios problemos nėra. Jis manys, kad jo mylimoji isterikuoja, ir išeis susitikti su draugais, kad tik daugiau nesiklausytų skundų.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.