Moteris Žuvis ir vyras Vėžys

Ši trumpas aprašymas yra skirtas apžvelgti santykiams kuriuose yra moteris žuvis ir vyras vėžys. Jūs taip pat galite skaityti apie vyrą žuvį ir vėžio ženklo moterį santykiuose. Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Vėžio ir Žuvų poros santykių puslapyje.

Būdami pora, jie sugeba rasti bendrą kalbą ir tarpusavio supratimą. Žuvų ženklo moteris lengvai skinasi kelią tarp nežabotų Vėžio ženklo vyro emocijų. Jai padeda intuicija, leidžianti ištirti kiekvieną mylimojo asmenybės aspektą. Tuo tarpu jis nelieka skolingas. Jis taip pat naudojasi savo intuicija, kuri leidžia jam pasinerti į nepaprastai turtingą partnerės vidinį pasaulį.

Nors jie abu yra gana prijaukinti, Vėžys yra gana sociali būtybė. Tikėtina, kad būtent jis pirmas žengs žingsnį Vėžio ženklo moters link. Jis nelauks stebuklo ar kokių nors itin palankių aplinkybių, kad su ja susitiktų. Pamatęs ją tyliai stovinčią kambario kampe, jis iškart pajus, kad ji yra tokia pat drovi kaip ir jis. Dėl to jis įveiks savo pasipriešinimą, o kai jie pradės kalbėtis, viskas taps aišku – sielos draugai ką tik rado vienas kitą.

Vėžys yra džentelmenas ir mėgsta pagarbą savo mylimajai. Kadangi jie abu pripažįsta partnerio ištikimybę, Vėžio ženklo moteriai tai padeda apsispręsti užmegzti intymesnius santykius. Todėl miegamajame jie nusileidžia daug greičiau, nei yra įpratę. Ir jie patys nežino, kaip atsitiko, kad jų kūnai jau susijungė.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.