Moteris Žuvis ir vyras Žuvis

Ši trumpas aprašymas yra skirtas situacijai kuomet žuvis vyras ir žuvis moteris yra santykiuose. Jūs taip pat galite skaityti apie kitų zodiako ženklų potencialą poroje (pagal lytis). Taip pat kviečių skaityti kur kas išsamesnį šių dviejų zodiako ženklų draugystės, santykių bei bendro gyvenimo perspektyvų apžvelgimą (neatsižvelgiant į lytis) kurį rasite Žuvies ir Žuvies poros santykių puslapyje.

Žuvų moteris yra labai jautri. Kai kas galėtų pasakyti: pernelyg jautrus. Jos emocijos visuomet veržiasi per kraštus ir ji viską priima asmeniškai. Vyras Žuvis yra labiau kontroliuojamas, bet dažniausiai išorėje. Jis nerodo tiek daug emocijų, bet tai nereiškia, kad jos nesiveržia jo viduje.

Abu lengvai sutrinka ir yra gana drovūs. Todėl pažinties pradžia gali būti sunki. Žuvų ženklo moteris niekada nesikreiptų į nepažįstamąjį, todėl ji pati turi pradėti santykius. Problema ta, kad jis dažnai neturi drąsos. Jam daug patogiau slėptis už ekrano, kad galėtų ieškoti mylimosios per internetines pažinčių tarnybas.

Nepriklausomai nuo to, kaip jie susipažino, Žuvų moteris ir Žuvų vyras iš karto įsimyli vienas kitą. Dažnai tai vadinamoji meilė iš pirmo žvilgsnio. Užtenka vos kelių akimirkų, kad abu pradėtų kurti bendro gyvenimo planus (žinoma, savo vaizduotėje).

Tačiau tai nereiškia, kad jie iš karto atsivers savo partneriui. Žuvų moteris bijo, kad ja pasinaudos, o Žuvų vyras dreba nuo minties apie atstūmimą ar išdavystę. Todėl jie abu ilgai tyrinėja vienas kitą. Jie tikrina savo individualias charakterio savybes ir stengiasi kuo daugiau sužinoti apie savo partnerį.

Tiek Žuvų Vyras, tiek Žuvų Moteris yra švelnūs, geranoriški ir nuolankūs. Meilėje jie mažais žingsneliais žengia pirmyn. Jie vengia galimų problemų, nes per daug dėl jų nerimauja. Laimei, jie pakankamai gerai pažįsta save, kad galėtų tinkamai valdyti santykius. Jei viskas klostysis gerai, jie galiausiai pasieks finišo tiesiąją, kuri jų atveju reiškia santuoką.

Nors dviejų Žuvų sąjungoje yra tam tikrų nepatogumų, šie santykiai turi puikią galimybę tapti itin sėkmingi. Ypač todėl, kad Žuvų patinas yra pasiryžęs nusižudyti (metaforiškai), kad tik užtikrintų savo mylimajai laimingą gyvenimą.

Testas: Sielos draugas pagal zodiaką

TESTAS: Sielos draugas pagal zodiaką

Žmogus su kuriuo galite būti visokeriopai laimingi - Sielos draugas! Atrask kuris zodiakas yra tavasis sielos draugas.