Septynioliktoji mėnulio para

17-os mėnulio paros simboliai yra vynuogė, varpas. Tai vidinės laisvės ir būties džiaugsmo diena. Džaugsminga ir pakili diena skatinanti švęsti būtį, moterišką pradą ir vaisingumą. Tai Shakti energijos diena kuri skatina mylėti, džiaugtis ir juoktis ir šokti.

Įtaka sveikatai

Aktyvūs inkstai. Diena tinkama jogai ir jėgos valdymo pratimams.

Maitinimasis

Septyniolikta mėnulio kalendoriaus diena yra šventiška, todėl ir maistą rekomenduojama ruošti ne įprastinį. Tai gurmaniška diena, raginanti išbandyti naujus ir neįprastus dalykus. Leidžiami visi maisto produktai, saikingai – raudonas vynas. Vynuogės ir egzotiniai vaisiai.

Darbas ir verslas

Palanki ir harmoninga diena, ypač pirmoji jos dalis. Puikus metas išnaudoti savo energijos potencialą. Kūrybiniam darbui ši diena labai įkvėpianti ir pilna nušvytimų. Susilaikykite nuo labai svarbių darbų.

Mėnulis ir aš

Tinkama diena vestuvėms, šventėms ir jubiliejams. Jaunavedžiams patartina iškart po ceremonijos išvykti medaus mėnesiui. Poros susikūrusios septynioliktą mėnulio kalendoriaus dieną paprastai yra lydimos sėkmės. Joms pavyksta išlaikyti pozityvią energiją ir tarpusavio supratimą. Jų namai visada pilni juoko, atviri svečiams ir šventėms. Gera diena pirmiems pasimatymams. Puiki diena visoms meilės išraiškoms, šokiams, intymiam bendravimui ir seksui.

Neigiami faktoriai

Venkite ligų, nespręskite labai rimtų klausimų.

Akmenų aktyvumas

Skaidrus ametistas, Vanago akis, Cirkonis

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 17 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Balandžio mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.