Dvidešimt pirmoji mėnulio para

 

21-os mėnulio paros simboliai yra žirgas, žirgų banda. Tai nesustabdomos energijos diena. Savo esme labai teigiama ir nepaprastai sėkminga diena. Tai drąsos ir entuziazmo, pasiaukojimo metas. Pukiai seksis reikalai kuriuose daug veiksmo ir dinaminos. Palanku vykti į tolimas keliones, varžybas.

 

Įtaka sveikatai

Tinkama diena pirčiai ir saunai. Būkite kiek įmanoma labiau aktyvūs.

 

Maitinimasis

Rekomenduojami raudoni maisto produktai, tokie kaip spanguolės, bruknės, morkos, burokai, vyšnios, pomidorai ir šviežiai spaustos sultys. Gerkite kraują valančią arbatą. Nepiktnaudžiaukite saldumynais ir atsisakykite mėsos.

 

Darbas ir verslas

Galima pradėti svarbius darbus. Šią dieną darbai bus nudirbti sėkmingai, galite susilaukti įdomių pasiūlymų. Geras laikas važiuoti pasirašyti sutartis, organizuoti renginius. Palankus metas keisti darbovietę. Labai palankus metas transporto priemonių pardavėjams, automobilių prekeiviams, dviračių, motociklų ir pardavėjams.

 

Mėnulis ir aš

21-oji diena pagal mėnulio kalendorių yra tinkama santuokai ir labai palanki dideliai vestuvių šventei. Geras laikas pasimatymams ir naujoms pažintims. Venkite vienatvės – tai veda į depresiją. Jei neplanuojate romantiškų pasimatymų tuomet laiką praleiskite draugų kompanijoje. Šią dieną žmonės paprastai jaučią atgaivą ir pakilią nuotaiką. Panaudokite šią teigiamą energiją savo svajonių įgyvendinimui.

 

Neigiami faktoriai

Neleiskite 21-os mėnulio dienos vienatvėje. Nepasiduokite savanaudiškumui.

 

Akmenų aktyvumas

Piritas, Cirkonis, Aventurinas, Obsidianas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 21 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Gruodžio mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.