Devynioliktoji mėnulio para

 

19-tos mėnulio paros simbolis yra voras, tai labai pavojinga ir sunki diena. Pagundos ir pinklės lydi kiekvieną žingsnį kaip voratinkliai tamsoje. Tai magiška diena, ji turi ezoterinių galių, tinkama kūno ir sielos apvalymui. Aplinkos ir namų išvalymui patariama sudeginti žvakę.

 

Įtaka sveikatai

Aktyvi zona – apendiksas, storoji žarna. Patartinos procedūros žarnyno valymui.

 

Maitinimasis

Valgykite švelnų maistą, saikingai. Persivalgymas nėra sveika ir turės neigiamų pasėkmių. Šią dieną rekomenduojama valgyti apvalias daržoves – bulves, kopūstus, venkite pailgų daržovių tokių kaip morkos, agurkai, baklažanai ar cukinijos.

 

Darbas ir verslas

Nors pati diena psichologiškai sunki, darbui ji yra neutrali. Pirmoji dienos pusė netgi gana palanki, gali tikėtis šiokių tokiu pasėkimų ar pripažinimo iš savo autoritetų. Atidžiai tikrinkite gaunamą informaciją ir nepraraskite budrumo. Išlikite neutralūs bendraudami su kolegomis. Bloga diena ieškotis naujo darbo. Šiandien gera diena išeiti į pensiją (jei tai planuotas sprendimas).

 

Mėnulis ir aš

Stenkitės šią dieną praleisti ne vieni, tačiau geriau likite namuose, ypač vakare. 19-tos mėnulio paros vakaras – ypač pavojingas metas.. Bloga diena santuokai, o taip pat netinkama ir skyryboms. Visomis išgalėmis stenkites išvengti konfliktų ir nesutarimų su artimais žmonėm. Netinkama diena pasimatymams. Venkite naujų pažinčių.

 

Neigiami faktoriai

Itin atsargiai rinkite žodžus, nes išprovokuoti konflitą 19-ą mėnulio kalendoriaus dieną yra netikėtai lengva. Nepasirašinėkite dokumentų ar sutarčių. Nedalinkite pažadų.

 

Akmenų aktyvumas

Labradoritas, Morionas (juodasis kristalas), Heliotropas, Chrizolitas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 19 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Gruodžio mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.