Dvidešimt trečioji mėnulio para

 

23-os mėnulio paros simboliai yra krokodilas, aligatorius, tai labai neigiama ir nesėkminga diena lydima nesusipratimų ir agresijos. Žmonės lengvai supyksta ir lengvai pasiduoda intrigoms, jei yra polinkis kerštauti tai jis šią dieną ištrūksta lengviau.

 

Įtaka sveikatai

Susilpnėja imunitetas, nepatartinos chirurginės operacijos ir plaukų kirpimas. Pasistenkite daugiau judėti.

 

Maitinimasis

Persivalgymas ne tik nerekomenduojamas, bet net pavojingas 23-ią mėnulio dieną. Rekomenduojami pieno produktai, pienas ir varškės pyragas yra puikus pasirinkimas. Venkite mėsos, kavos, alkoholio. Persivalgymas gali sukelti virškinimo problemų. Gerkite mažiau vandens. Tinkamas metas pasnikui.

 

Darbas ir verslas

Sudėtinga šios dienos energija gali sutrikdyti Jus įprastinėse situacijose. Netikėtas pyktis ar agresija gali įsiplieksti paprasto pokalbio metu. Antroji dienos pusė ypač nepalanki. Atsisakykite ar atidėkite nesvarbius darbus. Koncentruokitės ties mažesnių problemų sprendimu, verčiau užbaikite jau pradėtus darbus, o ne imkitės naujų.

 

Mėnulis ir aš

Netinkama diena santuokai. Šią dieną suirę santykiai beveik neturi šansų būti atkurti. Šią mėnulio kalendoriaus dieną žmonės labai lengvai vieni kitus paleidžia ir užmiršta. Venkite naujų vietų ir nepažįstamų kompanionų. Netinkamas metas skleisti savo idėjas ir įsitikinimus.

 

Neigiami faktoriai

Netinkamas laikas daryti svarbius darbus, vesti derybas.

 

Akmenų aktyvumas

Rudasis topazas, Juodas nefritas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 23 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Gruodžio mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.