Dvidešimt septintoji mėnulio para

27-os mėnulio paros simbolis yra tridentas (neptūno trišakis). Tai intuicijos, maldų ir meditacijos diena. Šios dienos iššukis žmogui yra atrasti save, suprasti ir rasti būdą savo žinas ir išmintį perduoti kitiems, nes tai yra visos žmonijos misija.

Įtaka sveikatai

Aktyvi zona – blauzdos.

Maitinimasis

Rinkitės bet kokį maistą, bet nepersivalgykite. Šią dieną rekomenduojama racione turėti mėsos, riebesnio maisto. Naudokite daug prieskonių, kardamoną, ciberžolę, česnaką, pipirus. Venkite bulvių ir citrusinių vaisių. Varškės pyragas yra rekomenduojamas desertas.

Darbas ir verslas

Dvidešimt septintai mėnulio kalendoriaus dienai yra būdingos įvairios apraiškos ir nušvytimai. Galite sulaukti gerų žinių iš draugų. Pirmoji dienos dalis yra labiau palanki darbui ir verslo reikalams. Geras laikas atiduoti skolas, aukoti. Tinkamas laikas atidėti ar atšaukti sandorius jei esate abejingi.

Mėnulis ir aš

Gera diena kurti šeimai, tačiau vestuvių ceremonija turėtų būti ramesnė. Puikus laikas išvykti į povestuvinę kelionę, ypač jūroje. Palankus laikas pasimatymams ir romantiškiems susitikimams ir labai geras laikas susitaikymui.

Neigiami faktoriai

Išlikite santūrūs ir atvirai nesididžiuokite savo pasiekimais.

Akmenų aktyvumas

Alyvinis skaidrusis ametistas, Smaragdas, Adularia (mėnulio akmuo), Rožinis ir tamsusis kvarcas, Selenitas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 27 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Birželio mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.