Dvidešimt šeštoji mėnulio para

26-tos mėnulio paros simbolis yra pelkė arba rupūžė, ir kaip jau tikriausiai pagalvojote, tai nėra palanki diena. Priešingai, tai yra klaidingos išminties diena. Šią dieną pasirinkę patylėti tikrai nesuklysite, tai susilaikymo ir pasniko diena. Neskubėkite džiaugtis pagyromis ir komplimentais. Ši diena yra simbolinė dar ir tuo, kad tai 11-oji diena po pilnaties dar vadinama Ekadasi.

Įtaka sveikatai

Aktyvios kūno zonos yra klubai ir oda. Palanki diena kaitintis pirtyje. Šią dieną nešalinkite dantu.

Maitinimasis

Dvidešimt šeštoji diena yra sudėtinga energetiškai. Rekomenduojama rinktis švelnesnį maistą, patartina daržoves. Venkite pupelių, grūdų, ir augalinio aliejaus. Pietums suvalgykite grikių su daržovių salotomis. Vakare išgerkite šilto pieno su gabalėliu ištirpinto sviesto. Šią dieną atsisakykite apvalių daržovių. Tinka valgyti zuvį ir žoleles, galima pasnikauti.

Darbas ir verslas

Bloga diena daugumai reikalų. Galima Jūsų idėjų ar minčių vagystė. Dirbkite įprastai, bet jei galite, rinkitės paprastesnes užduotis. Neatsisakykite kolegų pagalbos ir noro Jums patarti. Jei planavote pasimatymą, geriau atidėkite jį palankesniam laikui. Jei jau esate poroje tuomet stenkitės išlaikyti jos stabilumą ir padėkite savo partneriui.

Mėnulis ir aš

Bloga diena santuokai. Jei antroji vestuvių diena išpuola 26-tą mėnulio dieną – geriau ją atšaukite. Venkite kontakto su naujais žmoniem.

Neigiami faktoriai

Būkite itin atidūs vairuodami automobilį. Venkite tuščio laiko praleidimo, beprasmiškos veiklos, ginčų.

Akmenų aktyvumas

Geltonasis nefritas, Žadeitas, Chrizoprazas

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 26 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Liepos mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.