Dvidešimt devintoji mėnulio para

29-tos mėnulio paros simbolis yra hidra, aštunkojis ir ji nėra palanki. Mėnulio nesimato ir vandenynai neramūs – patys didžiausi potvyniai ir atoslūgiai vyksta būtent šiuo periodu. Tai diena, kada žmonės lengvai netenka energijos, yra irzlūs ir neramūs. Kartais tai paskutinioji diena mėnulio kalendoriaus cikle.

Įtaka sveikatai

Aktyvios zonos – užpakalis ir tiesioji žarna. Patartina imtis įvairių organizmo valymo procedūrų.

Maitinimasis

Rekomenduojama rinktis vegetarišką maistą. Grūdai ir kruopos yra geras pasirinkimas. Pieno produktai rekomenduojami šią dieną, o taip pat ir naminiai pyragai, blynai.

Darbas ir verslas

Venkite konfliktų, išlaikykite pusiausvyrą. Geras laikas pasiimti atostoų poilsiui. Nerekomenduojama pasirašinėti dokumentus, vykdyti didesnes pinigines operacijas, derybas ar samdyti naują personalą. Nerekomenduojama skolintis ar imti kreditą.

Mėnulis ir aš

Nepasiduokite nerimui ir depresijai. Šią dieną nėra palanku sudaryti santuoką ar skirtis. Geriau susilaikyti nuo pasimatymų, tačiau jei nuspręsite neklausyti šio patarimo, pasimatymo metu atsargiai rinkite žodžius, nes galite būti blogai suprasti. Ši diena nėra palanki seksui.

Neigiami faktoriai

Venkite tamsių vietų, depresuojančių minčių ir situacijų. Stenkitės nebendrauti su erzinančiais žmoniem. Nepasikėkite gandais ir prognozėm.

Akmenų aktyvumas

Juodasis perlas, Perlamutras, Obsidianas, Baltasis opalas, Labradoritas, Spalvotasis jaspis

 

 
title-placeholder

Nori sužinoti kada bus 29 mėnulio kalendoriaus para? Spausk čia ir pasitikrink Liepos mėnesio mėnulio kalendoriuje.
Mėnulis šiandien

Koks Mėnulis šiandien?

Sužinok viską apie šios dienos mėnulį. Kokia šiandien mėnulio fazė ir kelinta šiandien mėnulio diena. Pamatyk šiandien darytą mėnulio nuotrauką!

Mėnulis pagal gimimo datą

Pažink savo Mėnulį!

Įvesk savo gimimo datą ir sužinosi kokią mėnulio dieną gimei.